Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeSTYCZEŃ 2012WYSTARTOWAŁA STRONA TRIATHLONU!

WYSTARTOWAŁA STRONA TRIATHLONU!

     Najwyższe nagrody finansowe w historii polskiego triathlonu, sztafeta na dystansie olimpijskim i niebanalna oprawa – to wszystko czeka uczestników Ełk Triathlon. Impreza odbędzie się 18 sierpnia.

     Zwycięzca i zwyciężczyni Ełk Triathlon 2012 otrzymają nagrodę w wysokości 8000 złotych. To najwyższa nagroda w historii polskiego triathlonu! Rekordowy jest też budżet całkowity nagród, który wyniesie w tym roku niemal 40 tysięcy złotych.

     Dzisiaj (23 stycznia) ruszyła strona internetowa zawodów. Na www.elktriathlon.com znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o imprezie. Zapisy ruszają 1 lutego o godzinie 12:00.

      W ramach Ełk Triathlon odbędą się zawody na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze, 10 km biegu), a także Sztafeta Olimpijska, w której będą brały udział  3-osobowe zespoły. Każdy z uczestników sztafety będzie miał do pokonania jedną z trzech dyscyplin, które składają się na triathlon.

     - W Polsce brakowało profesjonalnych zawodów na dystansie olimpijskim, w których mogliby wziąć udział zarówno wyczynowcy, jak i amatorzy. Ełk Triathlon ma wypełnić tę lukę. Zapraszamy wszystkich miłośników triathlonu do odwiedzenia tego urokliwego miasta w sercu Warmii i Mazur – mówi Piotr Walasiewicz, dyrektor Ełk Triathlon 2012.

       W zawodach otwartych obowiązuje limit 500 uczestników, a do rywalizacji sztafetowej dopuszczonych zostanie maksymalnie 100 drużyn. W ramach Sztafety Olimpijskiej przewidziana jest specjalna klasyfikacja firmowa.

Na imprezę zaprasza miasto Ełk oraz agencja Sport Evolution, wykonawca imprezy.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony