Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeGRUDZIEŃ 2011I BIEG WALENTYNKOWY 2012

I BIEG WALENTYNKOWY 2012

     Dla wszystkich jeszcze niezdecydowanych gdzie i kiedy rozpocząć sezon startowy 2012, Stowarzyszenie Pogoria Biega ma ciekawą propozycję w postaci zaproszenia na I Bieg Walentynkowy, który odbędzie się 12 lutego 2012 r. o godz. 12:00 w Dąbrowie Górniczej.

    Naszą intencją jest, aby zawody miały niepowtarzalny klimat poprzez połączenie dobrej zabawy ze sportową rywalizacją, dlatego postanowiliśmy nieco ubarwić zimową scenerię, wprowadzając dodatkową kategorię, czyli bieg parami (mężczyzna + kobieta), które podczas całego biegu będą przewiązane symboliczną tasiemką.

      Powyższe ubarwienie dotyczyć będzie również zawodników nordic walking, którzy zadeklarują udział w marszu parami.Ponadto zachęcamy wszystkich uczestników do wpisania się strojami sportowymi w klimat walentynkowego święta, a dla najbardziej kreatywnych zawodników Organizator przewiduje sześć wyróżnień.


Przystępny dystans, łatwa i urokliwa trasa, oraz niepowtarzalny klimat - to tylko kilka argumentów przemawiających za tym, by zadebiutować w swoich pierwszych zawodach.

  • · Dystans: 4500 m;
  • · Trasa: płaska, crossowa, prowadząca pięknymi ścieżkami w okolicy akwenu Pogoria III;
  • · Dyscypliny: bieg oraz nordic walking;
  • · Dodatkowo pragniemy poinformować, że I Bieg Walentynkowy będzie zaliczany w poczet cyklu Grand Prix Pogorii, na który składać się będą jeszcze dwa biegi:

Jeszcze dziś zapoznaj się z regulaminem, i koniecznie zapisz siebie, swoją rodzinę, sympatię, sąsiada, przyjaciółkę!... Nikogo nie może zabraknąć, bo w tym dniu zapewniamy wiele atrakcji!

Wszystkich zakochanych w bieganiu... i nie tylko
– serdecznie zapraszamy! :)

Źródło: warszawa.ngo.pl
autor: Iwona Zuba

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony