Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeGRUDZIEŃ 2011RUSZYŁY ZAPISY DO POZNAŃ PÓŁMARATONU!

RUSZYŁY ZAPISY DO POZNAŃ PÓŁMARATONU!

   Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają wszystkich miłośników biegania na 5. POZNAŃ PÓŁMARATON który odbędzie się 1.04.2012 roku.

    Choć tegoroczny sezon biegowy się kończy i zima nadchodzi to już czas zaplanować przyszłoroczny kalendarz startów. Wiosna to doskonały początek na rozpoczęcie sezonu biegowego, a gdzie najlepiej jeśli nie w POZNANIU?

     Start biegu tradycyjnie już usytuowany będzie na ul. A. Baraniaka, meta nad Maltą. Natomiast trasa, i tu miła niespodzianka prowadzić będzie ulicami tegorocznego maratonu: „trasa musi być szybka, sprzyjać tzw życiówkom, a taka jest nowa trasa maratonu, więc nie pozostało nam nic innego jak przychylić się do głosu maratończyków, w opinii których  obecna trasa jest ich wymarzoną na bicie rekordów życiowych – mówi Maciej Mielęcki Dyrektor Półmaratonu. „Poza tym to też dobra trasa z punku utrudnień komunikacyjnych dla mieszkańców, których zdecydowanie jest mniej, choćby dlatego, że nie zmieniamy kursów linii tramwajowych” – dodaje Maciej Mielęcki.


     W ramach półmaratonu dla biegaczy, odbędzie się też półmaraton dla rolkarzy i wózkarzy. Nie zabraknie targów sprzętu sportowego, które w dniach 30 i 31 marca odbędą się w Arenie.

    Opłata startowa wynosi 50 zł brutto, a ostateczny termin zapisów mija 27.03.2012. Zapisy oraz więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie debiutantów, start w naszym półmaratonie to doskonała okazja na rozpoczęcie przygody z bieganiem!

5. POZNAŃ PÓŁMARATON

01.04.2012

niedziela, godz. 10.00

ul. Abpa A. Baraniaka

Poznań – Malta

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony