Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeGRUDZIEŃ 2011ZNAMY JUŻ TRZECI ETAP TRASY!

ZNAMY JUŻ TRZECI ETAP TRASY!

Odsłaniamy trzeci etap trasy

7. Półmaratonu Warszawskiego!

      Uczestnicy 7. Półmaratonu Warszawskiego będą kontynuować bieg ulicami: Rozbrat, Myśliwiecką, Kusocińskiego, Nojiego, Szwoleżerów, Czerniakowską, Nowosielecką, Podchorążych.

      Kolejny etap konkursu związanego z trasą 7. Półmaratonu Warszawskiego mamy już za sobą. Poprawna odpowiedź we wczorajszym zadaniu konkursowym to odpowiedź „A”.

       Na tym etapie uczestnicy minęli już półmetek trasy 7. Półmaratonu Warszawskiego. Do tej pory byli na Rondzie de'Gaulle'a zlokalizowanym w samym sercu miasta, mieli okazję przebiec najpiękniejszym deptakiem miasta – Krakowskim Przedmieściem, odwiedzili Cytadelę Warszawską i  tunel na Wisłostradzie. Teraz nadszedł czas na zielone Powiśle. Zawodnicy pobiegną przez Rozbrat i Myśliwiecką. Następnie okrążą kanał w Parku Agrykola. Nie bez przyczyny. Ulice, którymi pobiegną na tym odcinku zostały nazwane na część niezapomnianych polskich biegaczy okresu międzywojennego: Janusza Kusocińskiego - złotego medalisty olimpijskiego w biegu na 10 km z Los Angeles oraz Józefa Nojiego - najbardziej znanego polskiego długodystansowca lat 30. Dalej trasa poprowadzi przez Szwoleżerów, Czerniakowską, Nowosielecką oraz Podchorążych.

       Już dziś na stronie www.polmaratonwarszawski.pl pojawi się pytanie o lokalizację startu i mety 7. Półmaratonu Warszawskiego.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony