Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeGRUDZIEŃ 201121. PÓŁMARATON PHILIPS PIŁA

21. PÓŁMARATON PHILIPS PIŁA

       Pilanin Krzysztof Muszyński reprezentować będzie nie tylko Piłę, ale również Polskę podczas największej imprezy lekkoatletycznej na świecie.

     Na zorganizowanej dzisiaj konferencji pilski maratończyk otrzymał od przedstawicieli miasta oraz Stowarzyszenia Biegów Ulicznych w Pile, bilet lotniczy oraz voucher zapewniający pobyt w Japonii i start w Tokio Maraton 2012.

     Na starcie popularnej imprezy lekkoatletycznej stanie blisko 35 tysięcy biegaczy z całego świata. Sukcesem z pewnością będzie ukończenie zawodów, jednak prezydent Piotr Głowski nie ukrywa, że liczy na rekord naszego sportowca – Dzisiaj rozmawialiśmy o rekordzie życiowym. Patrząc jednak na ilość startujących zawodników, dobrą lokatą będzie górna połowa stawki – dodaje prezydent Głowski.


    Jak podkreśla jeden z fundatorów nagrody Henryk Paskal, start w Tokio Maraton to ogromne wyróżnienie, o którym większość sportowców może jedynie pomarzyć – Stanąć na starcie takiego biegu, w towarzystwie biegaczy takich jak Haile Gebrselassie to jest życiowe marzenie wielu biegaczy – wyjaśnia Paskal.

      Bohater pamiętnego Półmaratonu Philipsa ostro przygotowuje się do życiowego startu, a forma sportowca z treningu na trening rośnie.

Tokio Maraton rozpocznie się 26 lutego 2012 roku.

źródło : asta24.pl

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony