Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeGRUDZIEŃ 2011DRUGI ETAP TRASY!

DRUGI ETAP TRASY!

Odsłaniamy drugi etap trasy

7. Półmaratonu Warszawskiego!

      Zawodnicy 7. Półmaratonu Warszawskiego opuszczając mury Cytadeli Warszawskiej będą kontynuować wyścig Wybrzeżem Gdyńskim, Wybrzeżem Gdańskim oraz dalej przez tunel na Wybrzeżu Kościuszkowskim, a także ulicami Ludną i Rozbrat.

      Kolejny etap konkursu związanego z trasą 7. Półmaratonu Warszawskiego mamy już za sobą. Poprawna odpowiedź we wczorajszym zadaniu konkursowym to odpowiedź „B”.

     Na tym odcinku biegacze biorący udział w 7. Półmaratonie Warszawskim będą przemieszczać się wzdłuż Wisły. Da im to możliwość podziwiania skarpy, na której wznosi się warszawska Starówka oraz nowej odsłony terenów przy odrestaurowanych Arkadach Kubickiego. Dalej trasa powiedzie zawodników przez tunel na Wybrzeżu Kościuszkowskim – najdłuższy tunel drogowy w Polsce – oraz ulicami: Ludną i Rozbrat wzdłuż Parku im. Marszałka E. Śmigłego-Rydza.

      Na mapie trasy biegów organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski” tunel pojawił się po raz pierwszy w 2006 roku podczas I Półmaratonu Warszawskiego. Nieprzerwanie przez pięć lat trasa zawodów zawsze wiodła przez ten punkt. Wielu biegaczy nie wyobraża sobie Półmaratonu Warszawskiego, który omijałby tunel.

       Od kilku lat w tunelu zlokalizowane są specjalne punkty muzyczne. Akustyka miejsca sprawia, że za kultowe uznane zostały odbywające się tam występy chórów. Podczas ostatnich dwóch imprez w tunelu wspierał biegaczy zespół gospel Sound&Grace – finalista programu Mam Talent.

       Już dziś na stronie  www.polmaratonwarszawski.pl pojawi się pytanie o następny fragment trasy 7. Półmaratonu Warszawskiego.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony