Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeGRUDZIEŃ 2011VI BIEG "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ"

VI BIEG "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ"

     W niedzielę, 8 stycznia 2012 roku odbędzie się szósty Bieg „Policz się z cukrzycą” organizowany w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

       W dniu jubileuszowego, XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ulicami Warszawy kolejny raz pobiegną tysiące osób. Nazwa biegu nawiązuje do programu „Policz się z cukrzycą” prowadzonego przez Fundację WOŚP, popularyzującego wiedzę na temat cukrzycy – choroby, dotykającej coraz większą liczbę osób.

   Zgłoszenia do startu w biegu przyjmowane są za pośrednictwem formularza dostępnego na oficjalnej stronie internetowej www.bieg.wosp.org.pl. Dla pierwszych 2000 osób organizator gwarantuje pakiety startowe zawierające koszulkę, medal oraz numer startowy. W biegu może wziąć udział większa ilość osób.

 


     Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 13.30, start -15 minut później. Pięciokilometrowa trasa prowadzić będzie centralnymi ulicami Warszawy, m.in. Mazowiecką, Królewską, Krakowskim Przedmieściem i Złotą. Start i meta zlokalizowane będą przy scenie głównej Finału WOŚP na Placu Defilad, gdzie wieczorem tysiące osób przyjdzie bawić się podczas koncertu oraz pokazu sztucznych ogni.

     6. Bieg “Policz się z cukrzycą” jest imprezą, w której liczy się nie tyle wynik, co sam udział. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, nie tylko w Warszawie, ale także w innych polskich miastach. Biegi “Policz się z cukrzycą” odbywają się również w Lublinie, Kwidzyniu, Kobyłce, Postominie, Kurniku, Chorzowie oraz w Afganistanie, w polskiej bazie w Ghazni. Pokażmy biegająco jak dużo jest osób, którym los innych nie jest obojętny!


      Więcej informacji oraz program i regulamin imprezy znaleźć można pod adresem: www.bieg.wosp.org.pl

Informacji udziela:

Iwona Brzezińska

Sport Evolution – agencja marketingu sportowego

kom: 500 631 537

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony