Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeGRUDZIEŃ 2011DOŁĄCZ DO DRUŻYNY DBAM O ZDROWIE

DOŁĄCZ DO DRUŻYNY DBAM O ZDROWIE

    

     Dołącz do Drużyny Dbam o Zdrowie i zostań maratończykiem! Już w najbliższą niedzielę, 4 grudnia ruszają w Łodzi przygotowania do najważniejszej im  prezy otwierającej sezon biegowy w Polsce w 2012 roku – Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie.

    Treningi pod patronatem Aptek Dbam o Zdrowie będą prowadzone 2 razy w tygodniu (w środy i niedziele) w trzech wybranych miastach – Łodzi, Warszawie i Poznaniu. Poprowadzą je wykwalifikowani trenerzy lekkoatletyki, znani biegacze i maratończycy. Udział w zajęciach dla wszystkich chętnych jest bezpłatny.

     4 grudnia (niedziela) zapraszamy na pierwszy trening w Łodzi. Spotykamy się o godz. 12:00 w Parku na Zdrowiu vis-a-vis Aquaparku Fala. Zajęcia w Łodzi poprowadzi Jacek Chmiel, trener II klasy LA, mogący pochwalić się doskonałym rekordem życiowym w maratonie – 2 godziny i 34 minuty.

     Uczestnicy zajęć w Łodzi będą mieli też niepowtarzalną okazję trenować przez całą zimę w Atlas Arenie, bo środowe zajęcia będą odbywały się pod dachem, właśnie w tym miejscu.

     Od 11 grudnia (niedziela) prowadzone będą także zajęcia w Warszawie i Poznaniu. Szczegółowe informacje o Drużynach Dbam o Zdrowie w tych miastach podane zostaną do publicznej wiadomości w przyszłym tygodniu.

    Łódź Maraton Dbam o Zdrowie odbędzie się 15 kwietnia 2012 roku. Na trasę prowadzącą najatrakcyjniejszymi ulicami miasta wyruszy około 3 tysięcy biegaczy z całej Polski i kilkunastu krajów świata.

Więcej informacji na www.lodzmaraton.pl.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony