Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeWRZESIEŃ 2011JEDEN MARATON - SZEŚĆ MISTRZOSTW POLSKI

JEDEN MARATON - SZEŚĆ MISTRZOSTW POLSKI

          O poznańskim Maratonie można powiedzieć, że jest biegiem mistrzowskim nie tylko dlatego, że jest największym biegiem ulicznym w Polsce.  Słyszeliśmy co prawda ostatnio o frekwencyjnym wyścigu między Maratonem Poznańskim i tym organizowanym w stolicy, wiele jednak wskazuje na to, że poznańska impreza pozostanie największym polskim biegiem – w tej chwili zgłosiło się na nią już 4339 zawodników, a do startu pozostało jeszcze nieco ponad dwa tygodnie.

Ale na tym nie koniec. Tegoroczny Maraton będzie gościł aż sześć biegów o mistrzostwo kraju – począwszy od lekkich (jak dla kogo, rzecz jasna), pierwszych Kabaretowych Mistrzostw Polski w Maratonie, poprzez wyścig osób niewidomych i słabowidzących, charytatywne Mistrzostwa Polski Drużyny Szpiku, branżową rywalizację lekarzy i architektów, a kończąc na Akademickich Mistrzostwach Polski.

Zawodnicy i organizatorzy spodziewają się więc mnóstwa zdrowej, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Ma w tym pomóc, szczególnie jeśli chodzi o rywalizację, udostępniona wszystkim na stronie Maratonu, interaktywna trasa biegu. Ten gadżet pozwala symulować przebieg wyścigu na zaplanowany czas, obserwować obecność poszczególnych grup (pacemakerzy, zawodnicy elity) na trasie maratonu, czy po prostu zorientować się jakie zabytki znajdują się po drodze albo gdzie stoją muzycy zagrzewający do boju biegaczy.

Organizatorzy zarzekają się, że nie zdradzili jeszcze wszystkich niespodzianek czekających na kibiców i zawodników startujących w dwunastej edycji poznańskiego Maratonu, ale biorąc pod uwagę rozmach imprezy, można się spodziewać, że impreza będzie bardzo udana.

Więcej informacji; www.marathon.poznan.pl

Start: 16.10.2011, godz. 10:00

ul. abpa. A. Baraniaka

Poznań Malta

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony