Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeWRZESIEŃ 201115 TYSIĘCY OSÓB ODWIEDZIŁO AKADEMIĘ TRATHLONU!

15 TYSIĘCY OSÓB ODWIEDZIŁO AKADEMIĘ TRATHLONU!

      W ciągu niespełna dwóch tygodni od uruchomienia 15 tysięcy internautów odwiedziło Akademię Triathlonu – pierwszy profesjonalny serwis dla triathlonistów w Polsce. Pod adresem www.akademiatriathlonu.pl znaleźć można plany treningowe, porady doświadczonych zawodników, a także wiadomości sportowe z Polski i zagranicy. Całość dopełnia program rabatowy, gdzie dostępny jest niezbędny sprzęt w okazjonalnych cenach.

Akademia Triathlonu rozpoczęła swoją działalność 13 września, kilka dni po zdobyciu przez Agnieszkę Jerzyk pierwszego złotego medalu mistrzostw świata w triathlonie dla Polski.

- Sukces pani Agnieszki traktujemy jako dobry znak, nareszcie nadszedł czas dla triathlonu w Polsce. Zaangażowanie w triathlon osób znanych z telewizji i pierwszych stron gazet sprawia, że coraz więcej ludzi chce sprawdzić się w tej dyscyplinie. Pamiętajmy, że na Zachodzie triathlon to sport masowy, uprawiany przez miliony ludzi – mówi Łukasz Grass – dziennikarz radiowy i telewizyjny, współtwórca Akademii.

W największych polskich miastach prowadzone są zapisy do grup treningowych. Dołączyć do nich może każdy, niezależnie od wytrenowania.

- W połowie października zaczynamy kolejny sezon treningów pod okiem naszych specjalistów. Grupy na początku zostaną utworzone w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Szczecinie. Planujemy także uruchomienie kolejnych w innych dużych miastach. Docelowo chcemy objąć tym programem kilkaset osób w całym kraju – mówi Kornel Pawlik, koordynator projektu. Z doświadczenia wiemy, że nawet jeśli ktoś nie umie pływać, to po 7-8 miesiącach treningów jest w stanie ukończyć dystans pół ironman – dodaje.

Dodatkowo organizowane będą konsultacje i wyjazdy treningowe pod okiem Piotra Nettera – byłego trenera kadry narodowej.  Najbliższy taki wyjazd zaplanowany jest na 10-13 listopada w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale – rekrutacja trwa i ciągle można zgłosić się na wyjazd.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.akademiatriathlonu.pl.

Informacji udziela:

Kornel Pawlik

PR Manager, Sport Evolution – agencja marketingu sportowego

tel: 506 617 983, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony