Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeWRZESIEŃ 201133. MARATON WARSZAWSKI - WEEKEND PEŁEN ATRAKCJI

33. MARATON WARSZAWSKI - WEEKEND PEŁEN ATRAKCJI

       Maraton Warszawski to kilka dni emocjonujących wydarzeń w sportowej atmosferze. W przeddzień stołecznego Maratonu organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników do wspólnego relaksowania się przed niedzielnym wysiłkiem. Wśród zaplanowanych atrakcji w Centrum Olimpijskim będzie m.in.: projekcja filmu o tematyce biegowej, zwiedzanie Muzeum Sportu i Turystyki oraz spotkania z polskimi olimpijczykami i faworytami biegu.

Najstarsza biegowa impreza w Polsce to, oprócz zmagań na królewskim dystansie, także wiele dodatkowych atrakcji. Sobota upłynie pod znakiem ciekawych wydarzeń:

•          Podczas spotkania z olimpijczykami będzie można porozmawiać o atmosferze Igrzysk Olimpijskich i biegowych doświadczeniach m.in. z Tomaszem Kucharskim – mistrzem olimpijskim w wioślarstwie, Andrzejem Wrońskim – mistrzem olimpijskim w zapasach, Leszkiem Blanikiem – mistrzem olimpijskim w gimnastyce sportowej oraz Adamem Krzesińskim – medalistą olimpijskim w szermierce i sekretarzem generalnym PKOl. Nasi specjalni goście wystartują w niedzielę na Biegu Olimpijskim, który wystartuje 10 minut po maratonie.

•          Film, którego projekcja odbędzie się w sali kinowej przy biurze zawodów, to historia o pokonywaniu własnych słabości, cichych pragnieniach i dążeniu do celu. Liczba miejsc na seanse jest ograniczona - 40 biletów na każdą z projekcji czeka na osoby, które jako pierwsze zgłoszą się do punktu informacyjnego przy Biurze Zawodów z numerem startowym. Na jeden numer będzie można odebrać dwa bilety.

•          Nasz przewodnik chętnie oprowadzi wszystkich zainteresowanych po Muzeum Sportu

i Turystyki. Na terenie Centrum Olimpijskiego zebrano ponad 3000 eksponatów

i prawie 600 zdjęć związanych z polskim sportem. Wystawę uzupełniają filmy, nagrania dźwiękowe oraz prezentacje multimedialne. Liczba miejsc jest ograniczona. 25 biletów na każdą z wycieczek czeka na osoby, które jako pierwsze zgłoszą się do punktu informacyjnego przy Biurze Zawodów z numerem startowym. Na jeden numer będzie można odebrać dwa bilety.

•          Zaprezentowani zostaną także faworyci 33. Maratonu Warszawskiego. Bardzo możliwe, że to wśród nich jest zwycięzca tegorocznego biegu i nagrody specjalnej – Volvo XC30.

Niedziela to już dzień poświęcony w całości biegaczom. Aby ich wspomóc w wysiłku, zaplanowaliśmy specjalną oprawę trasy oraz wyjątkowe stanowiska dla kibiców. W tle biegu będzie płynąć dopingująca muzyka i okrzyki kibiców. „Dodatkowe doładowanie” na trasie zapewnią bębniarze, muzycy i DJ-e.  Na starcie oraz na scenie na 5. kilometrze zagra DRUM POWER BAND. Grupy warsztatowe KLICK&DRUM z bębnami, cajonami, dzwonkami i grzechotkami pojawią się na 10.,

29. i 40. kilometrze. Na podbiegu na ok. 21. kilometrze słychać będzie perkusję, a na kilometr przed metą ponownie usłyszymy DRUM POWER BAND. Oprócz muzyki dopingować biegaczy na trasie będą także organizacje dobroczynne: na ul. Relaksowej – Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, w Powsinie – Fundacja „Z uśmiechem przez życie”, na ul. Sobieskiego – Fundacja „Synapsis”,

a na al. Wilanowskiej - Fundacja „10. kwietnia”. Co ciekawe, ta ostatnia organizacja wystawiła w maratonie własną, liczną drużynę ponad 100 maratończyków ze służb mundurowych.

Więcej informacji o biegu znajduje się na stronie internetowej imprezy.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony