Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeWRZESIEŃ 2011BĘDZIE POT,ŁZY, ALE TEŻ I ŚMIECH...

BĘDZIE POT,ŁZY, ALE TEŻ I ŚMIECH...

        Przed poznańskim maratonem nie lada wyzwanie, ale i olbrzymia szansa pozostania największą tego typu imprezą w Polsce. Do startu pozostał już tylko miesiąc. Jak do tej pory chęć udziału w  biegu potwierdziło ponad 3 tysiące zawodników i jak zapewniają organizatorzy w najbliższych dniach możemy spodziewać się największego przyrostu zgłoszeń. „Chcemy utrzymać pozycję Największego Maratonu, dlatego przygotowaliśmy wiele atrakcji, które miejmy nadzieję, że przyciągną do Stolicy Wielkopolski i w tym roku rekordową liczbę uczestników” - mówi Dyrektor Maratonu Maciej Mielęcki. Na zawodników czeka nowa trasa, atrakcyjne nagrody, w tym Volvo V60. Łączna pula nagród wynosi ponad 230 tysięcy złotych! Tegoroczny pakiet startowy wzbogacą: produkty z serii Basis Active® firmy Pani Teresa, okolicznościowe koszulki, a panie dodatkowo w pakiecie znajdą eko - torbę na zakupy.

        Z nową trasą zmierzą się zawodnicy z kilkunastu państw świata. Do Poznania zawita cała plejada gwiazd oraz młodszych adeptów sztuki kabaretowej! Z dystansem 42,195 km, po raz pierwszy zmierzy się kabaret Paranienormalni. Wraz z nimi o tytuł najlepszego kabaretu w ramach I Kabaretowych Mistrzostwach Polski w Maratonie powalczą: Jachim Presents, Limo, Jurki, Widelec i Czesuaf. Tomek Jachimek ma już za sobą start maratoński m.in. w X Cracovia Maraton. Pokonał go w rewelacyjnym czasie: 3 godzin 45 minut i 47 sekund. Jak będzie w Poznaniu? Tego jeszcze nie wiemy, jedno jest pewne kabareciarze ostro trenują, by 16 października powalczyć o tytuł mistrza!

      Ponadto w ramach Maratonu odbędą się Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących, Mistrzostwa Polski Drużyny Szpiku oraz Mistrzostwa Polski Architektów i Lekarzy. Do biegu szykuje się „drużyna Gazety” - dwanaście Pań, które w Poznaniu zaliczą swój debiut maratoński oraz drużyna czworga rodziców, każde z dzieckiem w tzw. joggerze, czyli specjalnym trzykołowym wózku.

       O zwycięstwo i o nowy rekord trasy walczyć będą Kenijczycy, których z pewnością mobilizować będą nagrody -10 tys. zł oraz kolejne 10 tys. zł za ustanowienie nowego rekordu trasy. Wśród Pań zapowiada się równie emocjonująca rywalizacja. Dwie zawodniczki; poznanianka Agnieszka Janasiak i Kenijka Pamela Chepkoeach Bundotich zadeklarowały, że zaatakują i pobiją rekord trasy kobiet, który wynosi 2 godziny, 35 minut i 28 sekund.

Jak zawsze zawodników wspierać będą niezawodni kibice, swym wsparciem służyć będą również pacemakerzy. Na mecie na wszystkich będzie czekał medal, na rewersie którego w tym roku znajdzie się rycina głównego pawilonu Palmiarni Poznańskiej z okazji jej stulecia.

Przypominamy, że maraton odbędzie się 16 października, a zapisy potrwają do 9 października. Opłata startowa wynosi 80 zł. Więcej: www.marathon.poznan.pl

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony