Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeWRZESIEŃ 2011RUSZYŁA AKADEMIA TRIATHLONU!

RUSZYŁA AKADEMIA TRIATHLONU!

    Pierwszy profesjonalny portal społeczności triathlonowej rozpoczął swoją działalność. Strona skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z triathlonem.

    Pod adresem www.akademiatriathlonu.pl znaleźć można najświeższe aktualności ze świata triathlonu, porady treningowe oraz panel multimedialny z filmami i zdjęciami z zawodów w Polsce i na świecie. Akademia Triathlonu to również społeczność. Zachęcamy użytkowników do interakcji poprzez blogi, komentarze, forum i wszelkie inne sposoby. Dodatkową motywacją do odwiedzenia serwisu jest program rabatowy, oferujący produkty dla triathlonistów w promocyjnych cenach.


W projekt zaangażowało się kilka znanych osób: Łukasz Grass, dziennikarz radia TOK FM i współprowadzący Kawę czy Herbatę w TVP1; Maciej Dowbor, prezenter telewizji Polsat i Jerzy Górski, legenda polskiego triathlonu.

Użytkownicy będą mogli zapisać się do grup treningowych w największych polskich miastach, na konsultacje treningowe i w niedalekiej przyszłości obozy treningowe za granicą. Pracują dla nas najlepsi trenerzy, którzy w cyklu przygotowań do Herbalife Susz Triathlon 2011 udowodnili, że nawet nieumiejący pływać amatorzy, mogą w pół roku przygotować się do zawodów na dystansie half ironman i z powodzeniem je ukończyć.

Zapraszamy na www.akademiatriathlonu.pl.


 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony