Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeMAJ 2011AMBASADORZY GOTOWI DO STARTU

AMBASADORZY GOTOWI DO STARTU

Do Herbalife Susz Triathlon 2011 pozostał jeszcze niecały miesiąc, ale Piotr Adamczyk, Łukasz Grass, Tomasz Karolak oraz Bartłomiej Topa są już gotowi do największego sportowego wyzwania w ich dotychczasowym życiu. W sobotę, 11 czerwca przepłyną 1,8 km, pokonają na rowerze 90 km, a na koniec przebiegną półmaraton (21,1 km)

Ambasadorzy Herbalife Susz Triathlon przygotowują się do startu w imprezie od listopada ubiegłego roku. W tym czasie przepłynęli, przejechali i przebiegli kilka tysięcy kilometrów i wypocili hektolitry potu.

- Kiedy zaczynaliśmy treningi cel wydawał niemal nierealny. Ambasadorzy musieli nauczyć się techniki pływania, a treningi biegowe realizowali w formie marszobiegów. Dzisiaj przebiegnięcie półmaratonu nie jest dla nich większym problemem. Tygodniowo pokonują nawet 200 kilometrów na rowerze i przepływają kilka kilometrów w basenie. Moim zdaniem są w życiowej formie – mówi Piotr Netter, dyrektor sportowy Herbalife Susz Triathlon, autor planów treningowych dla Ambasadorów.

Herbalife Susz Triathlon odbędzie się w dniach 11-12 czerwca w Suszu, w woj. warmińsko-mazurskim. Zawody mają rangę Otwartych Mistrzostw Polski na dystansie długim. Jest to największa impreza triathlonowa w Polsce i tej części Europy. Swój udział zadeklarowało już niemal 800 zawodników i zawodniczek z kilku krajów. W Herbalife Susz Triathlon oprócz ambasadorów wystartuje czołówka polskich triathlonistów (mistrzowie i mistrzynie kraju) oraz bardzo silna grupa sportowców z Ukrainy z Viktorem Zyemtsevem na czele.

Na zdjęciach rowerowych ambasadorzy imprezy nie mają kasków – zdjęli je tylko na potrzeby sesji fotograficznej. - Zbyt dużo jest tragicznych wypadków na drogach, aby nie pamiętać o bezpiecznej jeździe. Pamiętajcie - kask to obowiązek, podobnie jak odpowiednie oznakowanie odblaskami podczas wieczornej jazdy – przypomina Łukasz Grass.

Oprócz bezpieczeństwa na rowerze ważna jest też odpowiednia pozycja – w jej ustawieniu pomogli Ambasadorom specjaliści z firmy Veloart.

Więcej informacji na www.susztriathlon.pl

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony