Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeCZERWIEC 2011WYJĄTKOWY BIEG

WYJĄTKOWY BIEG

Organizatorzy Hasco-Lek Wrocław Maratonu nieustannie doskonalą formułę imprezy.

W tym roku, idąc śladem największych maratonów na świecie, podjęli się zorganizowania akcji charytatywnej niosącej pomoc podopiecznym pani prof. Alicji Chybickiej. Podczas różnych eventów związanych z biegiem będą zbierane pieniądze na budowę nowej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Każda edycja wrocławskiego maratonu jest wyjątkowa. Jego organizatorzy stawiają sobie bardzo wysokie wymagania i konsekwentnie dążą do realizacji wyznaczonych zadań.

- Naszym celem jest nieustanny progres frekwencji uczestników oraz podnoszenie poziomu sportowego i organizacyjnego imprezy – wyjaśnia Waldemar Biskup, dyrektor maratonu.

- Biegacze wybierają naszą imprezę, bo wiedzą, że u nas normą są wysokie standardy – miła obsługa w biurze zawodów, gościnność oraz nastawienie na współpracę z zawodnikami – dodaje dyrektor Biskup. Taka postawa nacechowana życzliwością procentuje, bo na liście startowej maratonu widnieje już prawie 2200 nazwisk. Warto zaznaczyć, że to o 700 osób więcej niż w roku ubiegłym o tej samej porze.

I w tym roku Wrocław Maraton przygotowuje dla nas wiele niespodzianek.

- Nowością na pewno będzie akcja charytatywna pn. „Biegnij po nadzieję”. Jej celem jest pozyskanie środków finansowych na budowę „Przylądka Nadziei” - nowej kliniki dla dzieci

z chorobą nowotworową – zapowiada Marek Karaś, prezes Stowarzyszenia Maraton. - Nie brakuje nam pomysłów na zbiórkę pieniędzy. Już niebawem ruszy licytacja darów od znanych sportowców na allegro.pl. Do naszego projektu przyłączyli się m.in.: Maja Włoszczowska, Agnieszka Sypień, Maciej Zieliński, Włodzimierz Chlebosz, Paweł Rańda, Tomasz Motyka – tłumaczy prezes Karaś. Pieniądze będą także zbierane podczas wszystkich eventów związanych z maratonem. Akcję zakończy kwesta w dniu zawodów.

Dużą atrakcją tegorocznej edycji będzie „Sztafeta Nadziei” złożona z Vip-ów, która pobiegnie razem z maratończykami. Na czele drużyny stanie pani prof. Alicja Chybicka.

Na uczestników 29. Hasco-Lek Wrocław Maratonu czekają liczne nagrody. Nagrodą główną jest najnowszy model Forda Fiesty o wartości ok. 40 tys. zł. Samochód zostanie rozlosowany wśród zawodników, którzy ukończą bieg. Ponadto do rozlosowania są:

3 telewizory LCD, 5 netbooków i 10 odtwarzaczy MP4. Nagrody trafią również

do zwycięzców dodatkowych kategorii w maratonie. Walka toczyć się będzie o tytuł najlepszego wrocławianina, najlepszej wrocławianki, najlepszego Dolnoślązaka, najlepszej Dolnoślązaczki, najlepszego lekarza i farmaceuty. Dla medyków Hasco-Lek ufundował netbooki, odtwarzacze DVD i odtwarzacze MP4.

Każdy maratończyk otrzyma pakiet startowy zawierający numer startowy

z wbudowanym chipem oraz prezent od sponsora tytularnego. Oprócz tego organizatorzy zapewniają bezpłatne noclegi z 10 na 11 września w hali sportowej przy ul. Parkowej 14-16, opiekę medyczną oraz możliwość skorzystania z pomieszczeń sanitarnych.

Nietuzinkowym wydarzeniem będzie konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie

z trasy wrocławskiego maratonu wykonane w dniu 11 września. Autorzy najlepszych prac mogą liczyć na nagrody ufundowane przez Hasco-Lek: netbook, odtwarzacz DVD

oraz odtwarzacz MP4. Nową formułę będzie miał konkurs na najlepszy doping na trasie maratonu, w którym do wygrania są również wspaniałe nagrody.

W święto biegania zostanie rozegrana trzecia edycja biegu rodzinnego „NATUR KAPS MILA OLIMPIJSKA” na dystansie 1609 m. - Tu nie ma rywalizacji. Najważniejsza jest świetna zabawa w gronie najbliższych – podkreśla dyrektor Biskup. Na uczestników, którzy dobiegną do mety, czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Hasco-Lek.

Do rozlosowania są: skuter, netbook, rower, odtwarzacz MP4, 10 krokomierzy i 10 koszulek maratońskich. Dla pierwszych 3000 osób sponsor ma zestaw upominkowy.

Przypomnijmy, 29. Hasco-Lek Wrocław Maraton startuje 11 września o godz. 9.00

na Stadionie Olimpijskim. Jego organizatorami są Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, Stowarzyszenie Maraton oraz Urząd Miejski Wrocławia. Patronat nad imprezą objął prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

 

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony