Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeCZERWIEC 2011100 DNI DO 33. MARATONU WARSZAWSKIEGO

100 DNI DO 33. MARATONU WARSZAWSKIEGO

Rozpoczęło się odliczanie 100 ostatnich dni do startu 33. Maratonu Warszawskiego. Na listę startową zapisało się już 1500 zawodników.

W tym roku impreza jest równocześnie memoriałem tragicznie zmarłego prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego – Piotra Nurowskiego. Dlatego też ważną częścią maratonu rozgrywanego 25 września będzie Bieg Olimpijski na dystansie 8 kilometrów. Start i meta samego maratonu, jak i Biegu Olimpijskiego, będą wspólne, choć oczywiście maratończycy pokonają odpowiednio dłuższy dystans. Na starcie 33. Maratonu Warszawskiego i Biegu Olimpijskiego stanie w tym roku wielu wybitnych polskich sportowców. Swój udział na jednym z dystansów zapowiedzieli już tacy mistrzowie, jak: Paweł Nastula, Andrzej Wroński, Leszek Blanik, Szymon Kołecki, Tomasz Kucharski, Robert Korzeniowski, Krzysztof Kosedowski, Adam Krzesiński, Marian Sypniewski, Adam Wiercioch czy Arkadiusz Goździak. Już tych kilka nazwisk to - o ile dobrze policzyliśmy - 20 medali olimpijskich (w tym 11 złotych!). Więcej informacji o Biegu Olimpijskim i formularz zgłoszeniowy znajdziecie już 1 lipca na www.maratonwarszawski.com.

Fundacja "Maraton Warszawski" jak zwykle przygotowała wraz ze swoimi trenerami - Małgorzatą Sobańską i Piotrem Mańkowskim - specjalne programy treningowe dla wszystkich zawodników - najnowszy, 100-dniowy, zaczyna się w najbliższą sobotę!

Przebiegłeś półmaraton? Nie zatrzymuj się w pół drogi! Dla wszystkich biegaczy, którzy ukończyli w tym roku 6. Półmaraton Warszawski (a było ich blisko 5 tysięcy), razem ze sponsorem biegu firmą adidas przygotowaliśmy specjalną rywalizację. Suma punktów zdobytych za miejsca uzyskane w kategorii wiekowej na półmaratonie i maratonie zadecyduje o pozycji zawodnika w klasyfikacji adidas Supernova Top 10. Wśród nagród m.in. 10 miCoach Zone.

25 września każdy może być częścią wielotysięcznego tłumu przemierzającego ulice Warszawy. Czekamy. Moc jest w Tobie!

Fundacja “Maraton Warszawski”

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony