Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeCZERWIEC 2011AVON KONTRA PRZEMOC JUŻ 19 CZERWCA!

AVON KONTRA PRZEMOC JUŻ 19 CZERWCA!

W niedzielę 19 czerwca, o godzinie 12.00, wystartuje druga edycja biegu „AVON Kontra Przemoc”. Wydarzenie to rozpocznie ogólnopolską „Wielką Kampanię o Godność”.

Celem Wielkiej Kampanii o Godność jest walka ze zjawiskiem przemocy, które uderza w godność kobiet i dotyka je najczęściej w zaciszu własnych domów. Kobiety doświadczają przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej i seksualnej. Fundusze na rzecz realizacji projektu pochodzą ze sprzedaży produktów z symbolem nieskończoności, odwołującym się do jedności kobiet w tej sprawie na całym świecie. Strategicznym partnerem kampanii w Polsce jest Fundacja Feminoteka oraz Niebieska Linia.

Bieg organizowany jest w Garwolinie, gdzie obecnie znajduje się jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków w Europie wraz z centrum dystrybucyjnym Avon Operations Polska. Kosmetyki produkowane w Garwolinie tworzone są w oparciu o receptury Laboratoriów Avonu w Suffern w USA i trafiają do ponad 50 krajów świata.

Obecna edycja biegu jest już drugą organizowaną w ramach kampanii „AVON Kontra Przemoc”.

Uczestnicy biegu zakupią bransoletki o wartości 10 zł, które symbolizują solidarność z akcją. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na rzecz kampanii.

Trasa biegu wynosi 10 km i prowadzi przez główne ulice Garwolina. Ochotnicy mogą potwierdzać swój udział wypełniając formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na portalu www.bieg.truchtacz.pl i dokonując opłaty startowej. Na tej stronie dostępne są także wszystkie informacje dotyczące biegu.

Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają atrakcyjne nagrody i niespodzianki.

„W ubiegłym roku na trasie garwolińskiego biegu, oprócz Polaków, można było spotkać reprezentantów Ukrainy, Białorusi, Włoch oraz Kenii. Mamy nadzieję, że podczas drugiej edycji, 19 czerwca, głośne STOP przemocy usłyszymy w różnych językach”, mówi Katarzyna Warzecha, dyrektor marketingu Avon Cosmetics Polska Sp. z o. o.

Organizatorami biegu są Klub Biegacza Truchtacz.pl i Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Pomysłodawcą i sponsorem są Avon Operations Polska Sp. z o. o., oraz Avon Cosmetics Polska Sp. z o. o.

Więcej informacji udzielają:

Agnieszka Nierychlewska                               Julia Chudzyńska                                 Monika Barbarska

Senior Account Manager                               Junior Account Manager                         Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o

kom.: 661 461 480                                       kom.: 601 141 972                                 kom: 789 27 28 29

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony