Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeCZERWIEC 2011V BIEG URSYNOWA

V BIEG URSYNOWA

Już ponad 1400 zgłoszeń do V Biegu Ursynowa

Na dwa tygodnie przed V Biegiem Ursynowa (18 czerwca 2011) do startu w imprezie zapisało się ponad 1400 osób. Sto z nich weźmie udział w wyścigu wrotkarskim na dystansie 10 km. Pozostali przebiegną 5 km głównymi ulicami warszawskiej dzielnicy.

Każdy może jeszcze zgłosić się do startu w zawodach. Rejestracja online trwa na oficjalnej stronie internetowej www.biegursynowa.pl. Limit uczestników wynosi 2000 osób w biegu i 200 zawodników w wyścigu na rolkach. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie internetowej imprezy.

Na wszystkich uczestników imprezy czekają pamiątkowe medale i koszulki. Na najlepszych natomiast - atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Wyścig wrotkarski będzie dodatkowo jedną z eliminacji Pucharu Polski Zico Racing Orana Dynamics.

Trasa V Biegu Ursynowa posiada atest PZLA, co oznacza, że jest wymierzona co do metra. Pętla jest bardzo płaska i szybka, co może zaowocować bardzo dobrymi czasami zawodników.

Zawody mają również wymiar charytatywny. Dzięki współpracy organizatorów z serwisem Do!More, każdy uczestnik zawodów może poprzez swój start zbierać pieniądze na dowolnie wybrany cel charytatywny. Więcej informacji na www.biegursynowa.pl oraz www.domore.pl

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony