Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeCZERWIEC 2011TEN FINISZ PRZEJDZIE DO HISTORII

TEN FINISZ PRZEJDZIE DO HISTORII

Maryna Domantsevich po niezwykle emocjonującym finiszu pokonała skrajnie wycieńczoną Agnieszkę Janasiak i sięgnęła po pierwsze miejsce w Łódź Maratonie Dbam o Zdrowie. O zwycięstwie zadecydowały dosłownie milimetry! W rywalizacji mężczyzn triumfował Sammy Limo z Kenii.

Jeszcze 100 metrów przed metą Agnieszka Janasiak zmierzała niezagrożona po zwycięstwo w Łódź Maratonie Dbam o Zdrowie. Miała kilkudziesięciometrową przewagę nad Maryną Domantsevicz z Białorusi. W bramie Atlas Areny nieoczekiwanie ugięły się pod nią nogi i upadła z impetem na ziemię. Skrajnie wycieńczona z trudem podniosła się i zaczęła biec dalej, ale po zaledwie 30 metrach upadła ponownie. W tym momencie do hali wbiegła Maryna Domantsevich. Kiedy zobaczyła stan swojej rywalki rozpoczęła szalony finisz. Opłaciło się, bo na metę wpadła równo z Agnieszką. O tym, komu przypadnie pierwsze miejsce zadecydowała analiza z fotokomórki! Nie ulega wątpliwości, że ten finisz przejdzie do historii polskiego maratonu.

W biegu mężczyzn na uwagę zasługuje wynik Sammego Limo, który w ogromnym upale pokonał trasę maratonu w czasie 2:16,39. Drugi na mecie zameldował się Joseph Daudi z Tanzanii (2:21,21), a trzecie miejsce przypadło Maciejowi Miereczko (2:23,30)

W Łódź Maratonie Dbam o Zdrowie i adidas 10k run wystartowało łącznie ponad 1200 biegaczy z całej Polski.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony