Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeCZERWIEC 2011TRIATHLON DLA WALKI Z AUTYZMEM

TRIATHLON DLA WALKI Z AUTYZMEM

Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Bartek Topa i Łukasz Grass postanowili dokonać rzeczy wymagającej niezwykłego wysiłku, kondycji fizycznej i hartu ducha. Wystartują w organizowanym w czerwcu (11.06) Herbalife Susz Triathlonie. Z tak ekstremalnym wysiłkiem nie mieli do tej pory do czynienia, a już 11 czerwca chcą przepłynąć 2 km, przejechać rowerem 90km i na koniec przebiec 21 km. Czy im się uda? Już od ponad pół roku przygotowują się do tego startu: pot, łzy i poranne wstawanie 4 razy w tygodniu! Mają jednak dodatkowy cel. Trenują i działają, nie po to by lepiej wyglądać, ale po to aby pomóc autystycznym dzieciakom z Fundacji Synapsis! Wiedzą, że nie robią tego tylko dla siebie.

 

W Polsce autyzm wykrywany jest u 1 dziecka na 300, w Wielkiej Brytanii oraz USA stwierdza się 1 przypadek na 100. Aby osoba z autyzmem mogła w miarę samodzielnie uczestniczyć w procesie edukacji i życiu społecznym, a w dorosłości miała szansę na całkowicie samodzielne życie, niezbędne jest, jak najwcześniejsze od momentu ujawnienia się choroby postawienie prawidłowej diagnozy, a także podjęcie odpowiednio intensywnej terapii. Na to potrzebne są pieniądze.

Jeśli chcielibyście pomóc dzieciakom i doprowadzić do tego, że triatloniści we czterech dobiegną do mety, możecie wesprzeć ich, wpłacając pieniądze na Fundację SYNAPSIS na stronie akcji www.domore.pl/startprzyjaciol . W najtrudniejszym momencie to na pewno ich zmobilizuje!

Cel to zebranie 50 000 zł. Kibicujemy im i wpieramy ich ze wszystkich sił!

O bieganiu, pływaniu i morderczych treningach w imię pomocy osobom dotkniętym autyzmem możecie przeczytać więcej na: www.domore.pl/startprzyjaciol

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony