Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeLIPIEC 2011MOUNTAIN MARATHON 2011

MOUNTAIN MARATHON 2011

W najbliższą sobotę, 16 lipca, w Karpaczu odbędzie się druga edycja cyklu biegów górskich MOUNTAIN MARATHON 2011 – Bieg na Śnieżkę (1602 m). To jedyny bieg w całym cyklu rozgrywany w systemie alpejskim: ze startem w centrum miasta i metą na szczycie Śnieżki. Suma przewyższeń wynosi 1164 m, a czego aż 1074 m niemal nieustannego podbiegu po granitowej drodze na szczyt!

Tegoroczny Bieg na Śnieżkę (1602 m), o nieco wydłużonej trasie (do 14,3 km), zapowiada wyjątkowo zaciętą rywalizację – do dziś zgłoszonych jest ponad 270 zawodniczek i zawodników z czterech krajów!

Nowa trasa przynosi też kilka ważnych zmian związanych z przebiegiem zawodów, prosimy więc o dokładne śledzenie informacji na stronie zawodów (w zakładce aktualności). Kilka najważniejszych informacji:

START / BIURO ZAWODÓW

Przypominamy, że tym roku zmieniamy miejsce startu i centrum zawodów! Zamiast stadionu będzie to teren Hotelu Relaks (ul. Obrońców Pokoju 4). Biuro zawodów czynne będzie w godzinach 08.00-10.00. Prosimy o tym pamiętać i przybyć z odpowiednim wyprzedzeniem, aby spokojnie i bez kolejek dokonać rejestracji.

SZATNIE / DEPOZYT

Na starcie będzie można przebrać się i zostawić swój depozyt. Oprócz tego drugi depozyt będzie można oddać, aby został przewieziony na metę (zgodnie z regulaminem). O godz. 10.10 odjeżdżają samochody ze sprzętem i bagażami zawodników na metę i po tej godzinie nie będzie już możliwe zostawienie depozytu.

POWRÓT ZE SZCZYTU

Jeśli pogoda dopisze i będzie czynny wyciąg, to każdy zawodnik na podstawie okazania swojego numeru startowego będzie mógł bezpłatnie zjechać wyciągiem z Kopy do Karpacza.

Wszelkie szczegóły o zawodach (w tym formularze zgłoszeniowe) znajdują się na oficjalnej stronie zawodów:

http://www.mountainmarathon.pl/

zapraszamy

Organizatorzy

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony