Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeLIPIEC 2011DWA MIESIĄCE DO 33.MARATONU WARSZAWSKIEGO

DWA MIESIĄCE DO 33.MARATONU WARSZAWSKIEGO

    Dokładnie za dwa miesiące, 25 września br. ulicami Warszawy przebiegnie 33. Maraton Warszawski. Tegoroczna edycja biegu rozegra się na nowej trasie, a towarzysz yć jej będzie Bieg Olimpijski, w którym 1000 osób pokona dystans ośmiu kilometrów.

Program imprezy

Jak co roku, Maraton Warszawski to nie tylko sam bieg, ale również szereg imprez towarzyszących. W tym roku, biuro zawodów po raz pierwszy będzie się mieścić w Centrum Olimpijskim i zostanie otwarte już w czwartek, 22 września o godz. 16.00. Przez kolejne dwa dni, Centrum Olimpijskie stanie się nie tylko siedzibą biura zawodów, ale także targów Expo Sport&Fitness. Targi będą otwarte w godzinach pracy biura zawodów w dniach 22-24 września w Centrum Olimpijskim. W czasie imprezy odbędą się też spotkania z faworytami biegu, polskimi olimpijczykami, wykłady i projekcje filmów o tematyce biegowej, a także zwiedzanie Muzeum Sportu i Turystyki.

 

Szczegółowy program Maratonu Warszawskiego imprez
towarzyszących można znaleźć na stronie: http://www.maratonwarszawski.com.pl/node/25213

Prezydent Europejskiego Komitetu Olimpijskiego starterem biegu

Po raz pierwszy Maratonowi Warszawskiemu będzie towarzyszył Bieg Olimpijski. W zawodach na dystansie 8 km wezmą udział polscy medaliści olimpijscy m.in. Leszek Blanik, Paweł Nastula i Szymon Kołecki. Sygnał do startu biegu da Patrick Hickey, Prezydent Europejskiego Komitetu Olimpijskiego, który specjalnie na tą okazję przyjedzie do Warszawy. Przypominamy, że w biegu weźmie udział tylko 1000 osób, które jako pierwsze dokonają pełnej rejestracji do udziału w biegu. Więcej informacji na temat idei Biegu Olimpijskiego znajduje się na stronie:

http://www.maratonwarszawski.com/node/41490

Niższe wpisowe do końca sierpnia

Tylko do końca sierpnia obowiązuje podstawowa stawka opłaty startowej 33. Maratonu Warszawskiego, wynosząca 100 zł. Przypominamy także, że dla osób wnoszących opłatę startową po 18 września przewidziano nieprzekraczalną pulę 100 numerów startowych. O ich przydziale zdecyduje kolejność wpłynięcia opłaty.

***

Fundacja "Maraton Warszawski" została założona w 2002 roku. Jej główną misja jest popularyzacja biegania
w Polsce, wsparcie zarówno profesjonalnych zawodników jak i biegaczy-amatorów, a także poprawa standardów organizacyjnych imprez biegowych. Fundacja organizuje między innymi: Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Accreo Ekiden, Sztafetę 5x5 oraz cykl imprez biegowych „Puchar Maratonu Warszawskiego”.

 

Kontakt dla mediów:

Fundacja „Maraton Warszawski”

Magda Skrocka

+48 22 353 85 24

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Partner of Promotion

Daniel Woubishet

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony