Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeLIPIEC 2011DODATKOWE ZAPISY NA BIEG 7 DOLIN!

DODATKOWE ZAPISY NA BIEG 7 DOLIN!

W odpowiedzi na ogromną liczbę maili i telefonów dotyczących możliwości uczestnictwa w biegu ultramaratońskim Festiwalu Biegowego w najbliższy poniedziałek 25 lipca o godzinie 12.00 zostaną uruchomione dodatkowe zapisy na Bieg 7 Dolin. Jest to ostatnia szansa, aby się zarejestrować na ten bieg.

W ramach Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego odbędzie się jeden z najtrudniejszych ultramaratońskich biegów w Europie. Ultramaraton w Krynicy to 100 km po najbardziej malowniczych, ale jednocześnie najbardziej wymagających szlakach Beskidu Sądeckiego. Przewyższenia: +4400 m/-4400 m!

Start i meta biegu na deptaku w Krynicy. Następnie ultramaratończycy pobiegną trasą: Czarny Potok-Jaworzyna Krynicka-Runek-Łabowska Hala-Cyrla-Rytro- Przehyba-Złomisty Wierch-Radziejowa-Wielki Rogacz-Obidza-Eliaszówka-Piwniczna Zdrój-Łomnica Zdrój-Wierchomla-Runek-Łosie-Drabiakówka-Przełęcz Krzyżowa.

Bieg ultramaratoński Festiwalu Biegowego będzie w tym roku jednocześnie eliminacją do najsłynniejszego na świecie ultramaratonu Ultra-Trail du Mont-Blanc. Osiągając metę w Krynicy Zdroju można jednocześnie zyskać 3 punkty kwalifikacyjne do UTMB.

Więcej informacji na stronie: www.festiwalbiegowy.pl

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony