Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeLIPIEC 2011BIEG W JAWORZNIE TUŻ,TUŻ.

BIEG W JAWORZNIE TUŻ,TUŻ.

    Trwają ostatnie przygotowania do 16.Miedzynarodowego Biegu Ulicznego w Jaworznie, który odbędzie się w sobotę 6 sierpnia start o godz.16.00. Jaworznicka 15-tka to jeden z najbardziej masowych biegów w Polsce- na liście zgłoszeń już jest zapisanych ponad 600 zawodników.

 Wymagająca, ale ciekawa i urozmaicona trasa czeka na zawodników.

   Okolicznościowe koszulki, oryginalny medal, około 30 nagród do losowania, posiłki, potężne zaplecze w postaci hali widowiskowo sportowej no i ta ciekawa trasa oznakowana co 1 km z kilkoma punktami wydawania wody - to jest wszystko co prawdziwy biegacz potrzebuje do pełnej realizacji.

 

     UWAGA KIEROWCY! Przyjeżdżając z kierunku Katowic lub Krakowa należy zwrócić uwagę na stojące przy drodze tabliczki z napisem BIEG 15km. Trzymając się kierunku przez nich wskazywanego doprowadzą was na wyznaczony parking tuż przed halą widowiskowo sportową w której zlokalizowane będzie biuro zawodów. Wyjedźcie wcześniej z domu, gdyż Jaworzno jest w tej chwili jednym wielkim placem budowy- praktycznie wszystkie główne ulice są w przebudowie.

      Nie zapomnijcie zgłosić się do 31 lipca przez stronę www.maratonypolskie.pl , www.sokol.jaw.pl lub www.datasport.pl , bowiem tylko zapisani do tego dnia otrzymają pełny pakiet. Ważna informacja dla młodych biegaczy- o godz. 15.00 odbędzie się bieg dla dzieci i młodzieży do  lat 15  na dystansach 300, 400, 800 i 1600 metrów.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy już w Jaworznie startowali oraz tych, których jeszcze  tu nie było- Jaworzno trzeba przebiec!!!

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony