Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeLIPIEC 201116. MIEDZYNARODOWY BIEG ULICZNY NA 15KM

16. MIEDZYNARODOWY BIEG ULICZNY NA 15KM

W sobotę 6 sierpnia 2011 roku z parkingu przed halą MCKiS wystartują już po raz 16 amatorzy biegania z całej Polski i zagranicy w organizowanym przez MCKiS 16. Miedzynarodowym Biegu Ulicznym na 15 km. Do Jaworzna, oprócz znanych polskich zawodnikow i zawodniczek, przybędą także biegacze spoza naszego kraju (w ubiegłym roku na starcie zameldowali się reprezentanci Węgier, Etiopii, Ukrainy, Białorusi, Włoch, Czech i Słowacji). Jednak jaworznicka "piętnastka" skierowana jest przede wszystkim dla amatorów i sympatyków biegów, a w szczególności dla mieszkanców naszego miasta, którzy aktywnie i zdrowo chcą spędzić czas i sprawdzić swoje możliwości. Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma medal, okolicznościową koszulkę (tylko zgłoszeni elektronicznie do 31 lipca), ciepły posiłek, a po biegu będzie mógł pobrać ze strony organizatora po wpisaniu swego numeru startowego okolicznościowy dyplom. Będzie można takze otrzymać SMSem informację o uzyskanym swoim czasie, jeśli tyko w formularzu zgłoszeniowym wpiszemy swój numer telefonu. Po biegu dodatkowa atrakcja - losowanie nagród sposród wszystkich startujących w zawodach.

W ostatnim biegu został ustanowiony nowy rekord frekwencji - 670 biegaczy, wśród nich 10 zawodniczek i 45 zawodników z Jaworzna, co potwierdza, że nasz jaworznicki bieg jest najbardziej masową "piętnastką" w całej Polsce. Wspomnieć należy ciekawostkę, że 8 zawodników może poszczycić się udziałem we wszystkich dotychczasowych 15 edycjach! Rekord trasy wśród mężczyzn niezmiennie od 2003 roku dzierży Azet Rakipow z Białorusi, który przebiegł trasę w czasie: 45 minut i 11 sekund, natomiast wśród kobiet rekordzistką jest reprezentantka Olimpii Poznań Grażyna Syrek z czasem 51 minut i 52 sekund. W dowód doskonałej organizacji i wysokiego poziomu zawodów Bieg w Jaworznie został doceniony nadaniem "Wyróżnienia 2010" przez największy portal internetowy zajmujący się szeroką tematyką popularyzacji i promowania biegów w Polsce: www.maratonypolskie.pl.

 

           Wszystkich młodszych i starszych mieszkańców Jaworzna i okolic, biegających dla zdrowia i trenujących biegi dla utrzymania kondycji i formy, miłośników aktywnego spędzania czasu, juz dzisiaj zapraszamy do udziału w sierpniowych zawodach. Warunkiem jest ukończenie 16 lat, zgłoszenie się do zawodów i "zmieszczenie się" w wyznaczonym przez organizatora limicie czasu 2 godzin. Zgłoszenia do 31 lipca elektronicznie poprzez strony: www.sokol.jaw.pl, lub www.datasport.pl, lub www.maratonypolskie.pl. Dla zgłoszonych po termine 31 lipca organizator nie zapewnia koszulek. Start 6 sierpnia spod hali MCKiS o godzinie 16.00, szczegółowy program i regulamin biegu dostępny na podanych wyżej stronach internetowych.

 

         Również tego samego dnia o godzinie 15.00 na starcie pojawią się najmłodsi biegacze w 15. Biegu dla Dzieci i Młodzieży. Corocznie przed biegiem głównym organizowane są zawody dla dzieci i młodzieży do lat 16 na dystansach: 300, 400, 800 i 1600 metrów w zależności od kategorii wiekowej z osobną klasyfikacją dziewcząt i chłopców. Zgłoszenia dla młodych adeptów biegania przyjmowane będą bezpośrednio przed imprezą w dniu zawodów od godz. 13.30 w biurze zawodów przed Halą Widowiskowo - Sportową. Dla pierwszych 250 zgłoszonych zawodników okolicznościowe koszulki, dla zawodników za miejsca 1- 3 w każdej z kategorii wiekowych dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony