Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Wakacje z ASICS - Ochota na ruch

ASICS Polska oraz urząd dzielnicy Ochota zapraszają na wakacyjny cykl treningów w Warszawie!

W te wakacje ASICS ponownie rzuca sportowe wyzwanie mieszkańcom Warszawy! Co chcemy zrobić? Poruszyć wszystkich mieszkańców stolicy (i nie tylko)! W myśl naszego motto - I MOVE ME - razem z Dzielnicą Ochota zamierzamy wykorzystać najpiękniejszy okres roku, aby poprzez wspólny ruch budować aktywną społeczność oraz w praktyce pokazać czym dla ASICS jest sentencja „W Zdrowym Ciele, Zdrowy Duch".

alt

Co robimy?
Wakacje z ASICS to cykl 20 darmowych treningów biegowo-funkcjonalnych, holistycznie kształtujących ogólny rozwój, motorykę i wytrzymałość uczestników. W praktyce oznacza to 20 spotkań z 2 trenerami, podczas których oprócz wspólnego biegania, uczestnicy będą mieli okazję poznać szereg ćwiczeń poprawiających sprawność zarówno pod kątem realizacji treningu stricte biegowego, jak również innych dyscyplin sportu oraz życia codziennego.

alt

Dla kogo?
W naszej aktywnej społeczności mile widziany jest absolutnie każdy, komu bliskie są promowane przez nas wartości - czerpanie radości z bycia razem i wspólnego ruchu. Program treningowy skierowany jest zarówno do:
• osób, które chcą zmienić coś w swoim życiu i rozpocząć przygodę ze sportem
• osób aktywnych, szukających grupy znajomych, z którą będą mogły dzielić swoją pasję i wspólnie spędzać czas
• osób ambitnie podchodzących do treningu biegowego, chcących poprawić swoje wyniki i zbudować formę na jesienne starty w zawodach
• osób trenujących inne dyscypliny sportu, chcących poprawić swoją ogólną sprawność, wytrzymałość oraz motorykę

alt

Dlaczego warto?
Oprócz korzyści wynikających z samego treningu, szykujemy dla uczestników szereg atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco. Wśród nich nie zabraknie: spotkań z wybitnymi sportowcami, ambasadorami ASICS, testów produktowych, czy specjalnych nagród i upominków.

Dodatkowo, 100 pierwszych osób otrzyma dedykowaną koszulkę oraz ekologiczny bidon, który będzie mógł napełnić wodą podczas każdego treningu.

alt

Trenerzy
Za program treningowy odpowiada Mikołaj Raczyński, a pomagać mu będzie Paweł Machowski. Mikołaj z powodzeniem trenuje biegaczy na różnym poziomie oraz w różnych kategoriach wiekowych. Sam z wyczynowym sportem związany jest od blisko 14 lat. Zaczynał jako koszykarz, ale od 2012 roku biega i może pochwalić się m.in. Drużynowym Mistrzostwem Polski w biegu 10 000 m czy zwycięstwami w licznych biegach ulicznych. Paweł to ekspert biegowy firmy ASICS, który oprócz biegania, miał okazję wcześniej rywalizować również w trójskoku na poziomie Akademickich Mistrzostw Polski.

alt

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/WakacjezASICS/

http://www.WAKACJEzASICS.pl/

alt

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony