Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Zaproszenie na 29. Bieg po Plaży w Jarosławcu

Jarosławiec to niewielka miejscowość w gminie Postomino, która w czasie wakacji zamienia się w nadmorski kurort. Biegacze przekonali się, że bieganie w Jarosławcu po tak nietypowych nawierzchniach jak plaża, to coś wyjątkowego co mogą doświadczyć tylko na nielicznych imprezach biegowych.


Bieg ma charakter otwarty, międzynarodowy, a wystartować w nim mogą osoby, które najpóźniej w dniu biegu ukończą 16 lat. Na wszystkich uczestników biegu czeka bogaty pakiet sponsorski, w którego skład wchodzi m.in. koszulka, medal, karta udziału w losowaniu upominków, kawa, napój izotoniczny, żel energetyczny, baton energetyczny, butelka piwa, ciepły posiłek i wiele innych. Trasa biegu prowadzi malowniczą ścieżką przyrodniczą na granicy dwóch gmin: Postomino i Darłowo. Na trasie znajdą się trzy punkty odżywiania i będą rozmieszczone na 5, 9 i 13 kilometrze, gdzie będzie można posilić się bananem, cukrem lub zagasić pragnienie wodą bądź napojem izotonicznym, 3 baseny z gąbkami oraz 7 kurtyn wodnych.

Jarosławieckie bieganie rozpocznie się o godz. 9:00, biegami młodzieżowymi na dystansach 500, 1000 i 2000 m. Następnie o 10:40 na dystansie 2200 m wystartuje XXIV Ogólnopolski Bieg Samorządowy „Bursztyn Jarosławca" w którym rywalizować będą samorządowcy: wójtowie, burmistrzowie, radni oraz pracownicy urzędów samorządowych. O godz. 11.05 spod bramy biegu głównego, na dystansie 230 m wystartują najmłodsi uczestnicy naszego sportowego wydarzenia (rocznik 2012 i młodsi) w biegu pn. „W pogoni za". Zaraz po nim godz. 11:20 na stracie staną uczestnicy biegu rekreacyjnego „Podziel się życiem" z udziałem osób po transplantacji i zaproszonych gości na dystansie 1000 m.

W samo południe spod pomnika jarosławieckiego Rybaka nastąpi start 29. Biegu po Plaży, którego meta znajduje się na nadmorskim deptaku.

Dla usprawnienia zapisów, sekretariat biegu będzie czynny w sobotę 6 lipca 2019 r. od godz. 18:00 do 21:00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Jarosławcu (obok latarni morskiej), zaś w niedzielę 7 lipca, będzie otwarty od 7:00 do 11:30.

Gościem honorowym biegu będzie Pan Henryk Olszewski – Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

W każdej kategorii wiekowej, odrębnie kobiet i mężczyzn będą nagrody pieniężne za miejsca 1-3, tegoroczny medal przedstawia jarosławieckiego Rybaka, koszulka natomiast podobnie jak w latach ubiegłych na ramiączkach wykonana z tkaniny oddychającej, w kolorze fuksji z czarnymi bokami.

alt 

Obecnie opłata startowa wynosi 60,00 zł i obowiązywać będzie do 20 czerwca 2019 r. Po upływie tego terminu opłata wynosić będzie 80,00 zł i będzie ją można uiścić wyłącznie gotówką w sekretariacie biegu.

Specyficzna trasa, doskonała atmosfera, znakomita obsada, sprawność organizacyjna oraz życzliwość mieszańców powodują, że naprawdę warto przyjechać do Jarosławca z całą rodziną, aby wziąć udział w naszym wydarzeniu i poczuć ten klimat.

alt

Linki do zapisów:

Bieg Główny - https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4663

Bieg samorządowy - https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4664

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony