Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

DZIEŃ OTWARTY SILESIA MARATHON

Masz pytania dotyczące Silesia Marathon? Chcesz dowiedzieć się jak odpowiednio przygotować się do wybranego przez Ciebie dystansu? A może masz ochotę zajrzeć do biura organizatora? Przyjdź na Dzień Otwarty Silesia Marathon 29 maja.

W tym dniu czeka na Was moc atrakcji. Po oficjalnym otwarciu około godziny 17:30 organizatorzy wraz z ambasadorami Silesia Marathon opowiedzą o ich bieżących inicjatywach biegowych.

O 18:00 dyrektor biegu wspomni o roli odpowiedniego przygotowania do biegu, a następnie zajmą się Wami specjaliści z Galen Rehabilitacja. Filip Humpa opowie o kontuzjach i odpowiedniej regeneracji po wysiłku. Będzie to prelekcja wyjątkowa, bo podzielona na część teoretyczną i praktyczną, podczas której czekają Was między innymi rolling i konsultacje fizjoterapeutyczne.

alt

Po przyswojeniu odpowiedniej dawki wiedzy, czas na wspólny trening biegowy, który poprowadzi Martyna Puschhaus, multimedalistka Mistrzostw Polski w biegu na 800 m oraz 1500 m. Tym razem będą jej towarzyszyć Bohdan Witwicki, dyrektor Silesia Marathon oraz Patrycja Włodarczyk, jego czterokrotna zwyciężczyni. Fajnie? No dobra, jest jeszcze gwóźdź programu – trening odbędzie się na bieżni Stadionu Śląskiego! Znów będziecie mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy lekkiej atletyki.

alt

Ale to nie koniec niespodzianek – dla pierwszych 200 osób przewidziano prezent w postaci darmowych wejściówek na 65. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego, który zostanie rozegrany 16 czerwca również na Stadionie Śląskim.

Rozkład jazdy na środę 29 maja:

17:00 – otwarcie bramy stadionu (wejście bramą 1A)

17:00 – spotkanie w sali konferencyjnej /biuro zawodów/

17:30 – oficjalne przywitanie, przedstawienie kształtu tegorocznej edycji oraz dodatkowych inicjatyw ambasadorów Silesia Marathon

18:00 – prelekcje:

„Biegacz pod kontrolą – czyli jak przygotować plan treningowy i zadbać o zdrowie" – Bohdan Witwicki, Dyrektor Silesia Marathon

„Kontuzje biegaczy okiem fizjoterapeuty. Regeneracja." Filip Humpa, Galen Rehabilitacja

19: 00 – wspólny trening biegowy na bieżni Stadionu Śląskiego

Planowane zakończenie imprezy około godziny 20:30.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony