Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Przeszkody Runmageddonu w Mistrzostwach Europy w Biegach Przeszkodowych

Biegacze przeszkodowi z całej Europy pokonywać będą przeszkody Runmageddonu. Pięć konstrukcji, znanych z ekstremalnych tras najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami stanie na torze Mistrzostw Europy w Biegach OCR.


Już pod koniec czerwca w dniach 27-30 czerwca br. w Gdyni odbędą się pierwsze w Polsce Mistrzostwa Europy OCR, organizowane przez Stowarzyszenie OCR Polska. Uczestnicy startować będą na dwóch dystansach: Short - 5 kilometrów i 40 przeszkód, Standard - 15 kilometrów i 60 przeszkód oraz w zawodach trzyosobowych sztafet na trasie 9 kilometrów z 60 przeszkodami. Runmageddon jako największy bieg przeszkodowy w Polsce zaangażował się w promocję mistrzostw wśród swoje społeczności oraz organizację wydarzenia. Na trasach Mistrzostw biegacze przeszkodowi mierzyć się będą z przeszkodami Runmageddonu. Na ich drodze staną przeszkody znane z polskich Runmageddonów: Wariat, Pole Dance, Wisielec, Komandos oraz Triceps killer. Dodatkowo, zwycięzcy serii Elite biegów Short i Standard, którzy znajdą się na podium, otrzymają vouchery na Bieg Runmageddon Kaukaz (21-27.09.2019). Podczas Mistrzostw zainteresowani startem w wydarzeniach Runmageddonu Global będą mogli zaczerpnąć informacji w specjalnej strefie marki.

Do wydarzenia pozostało jeszcze kilka tygodni, a póki co biegacze przeszkodowi walczą o miejsce klasyfikujące ich do startu w tej prestiżowej imprezie. Kolejną okazją, żeby o to zawalczyć będą mieli uczestnicy serii Elite w warszawskim Runmageddonie w dniach 25-26 maja br. , a następnie w trójmiejskim w dniach 8-9 czerwca 2019 roku.

Więcej informacji o Mistrzostwach Europy OCR znaleźć można na stronie: www.ocrec2019.com/pl/, zaś szczegóły dotyczące najbliższego Runmageddonu dostępne są pod adresem: www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-25-05-2019.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony