Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Zaproszenie na Półmaraton Wydminy

Półmaraton Wydminy odbędzie się w dniach 13-14 lipca. Po raz pierwszy główną areną zmagań miłośników biegania z całej Polski będzie malownicza wyspa Wydminy połączona ze stałym lądem dwoma mostami. To oczywiście nie jedyny powód, dla którego drugi weekend lipca warto spędzić w Wydminach.

13-go lipca odbędą się biegi dziecięce oraz Bieg i Marsz Nordic Walking Garbata Piątka. Trasa biegu na 5km przebiegnie przez Most Garbaty, turystyczną wizytówkę Wydmin. O godzinie 18:30 rozpocznie się Kulturalna Sfera Bez Stopera, czyli wyjątkowe, koncertowe Pasta Party serwowane przez Stowarzyszenie Kombajn Kulturalny.

W niedzielę 14-go lipca o godzinie 10:00 wystartuje Półmaraton. Niezwykle urokliwa trasa półmaratonu wiedzie wokół całego Jeziora Wydmińskiego. W ocenie wielu biegaczy to jeden z piękniejszych szlak biegowych w Polsce. Pierwsza część trasy wytyczona jest po nawierzchni asfaltowej i przebiega przez centrum Wydmin. Na szóstym kilometrze biegaczy przywita Nadleśnictwo Giżycko ze swoimi szerokimi, leśnymi duktami. Leśna przygoda zakończy się w okolicy 17-go kilometra, przy siedzibie Leśnictwa Wydminy. Ostatnie kilometry to muzyczna uczta po nadbrzeżnej promenadzie Jeziora Wydmińskiego, z głośnym dopingiem kibiców i nieskończoną ilością napojów orzeźwiających.

Oprócz kategorii open organizatorzy przewidzieli kategorie wiekowe, klasyfikację służb mundurowych oraz klasyfikację drużyn. Wszystkie szczegóły dotyczące imprezy dostępne są na stronie www.maratonwydminy.pl.

Wójt Gminy Wydminy Radosław Król wszystkich biegaczy serdecznie zaprasza do Wydmin i zapowiada, że tegoroczna edycja Półmaratonu Wydminy będzie naprawdę wyjątkowa. Zatem nie pozostaje nic innego jak zapoznać się z regulaminem, zapisać się na wybrany bieg i rozpocząć intensywne przygotowania do startu!

Link do zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/g/Polmaraton_Wydminy_2019.html

Oficjalna strona biegu: www.maratonwydminy.pl

Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/P%C3%B3%C5%82maraton-Wydminy-367564256781022/

Bartłomiej Osior

tel.506 161 563

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony