Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Ekstremlane Trasy Runmageddon Ptak Warsaw Expo

Zielony las tuż przy nadarzyński centrum targowo-konferencyjnym oraz rzeka Utrata to tutaj rozegra się akcja Runmageddonu Ptak Warsaw Expo. W dniach 25-26 maja do Nadarzyna nadciągną tysiące Runmageddończyków, którzy mierzyć się będą z ekstremalnym wyzwaniem.

alt

alt

alt

Początek trasy wyglądać będzie niewinnie. Startujących przywita, wymagający skupienia i skoczności „Dywan z opon", koordynacyjna pułapka zwana „Poznańskimi Koziołkami", ścianka o wysokości 2,4 metra i pozornie niegroźna pozioma rura nazwana „Harfą". Kolejne przeszkodowe niespodzianki różnić się będą w zależności od długości podjętego wyzwania. Trasy 3-kilometrowego Intro najeżonego 15 przeszkodami i 6-kilometrowego Rekruta z 30 konstrukcjami okrążać będą budynki Centrum Konferencyjnego Ptak Warsaw Expo. Uczestnicy pobiegną po parkingach, polach, lasach i w korycie rzeki Utraty, a na swojej drodze napotkają: „Zasieki", „Poręcze" wąskie i szerokie, „Równoważnie". Startujący w 12-kilometrowym Classic'u wybiegną nieco dalej do okolicznego lasu, gdzie pokonywać będą iście survivalowe trasy najeżone przeszkodami. Będą przeskakiwać wykopane doły, wchodzić do „Trumny", pokonywać „Pętle z obciążeniem"oraz czołgać się pod zarzuconą siecią. Tuż przed metą, bohaterowie trzech formuł staną twarzą w twarz z: zimną jak lód „Lodową No Frost by Haier", potężną, zbudowaną z opon „Oponeo" czy konstrukcją z pionowych rur „Fireman'em". Dzieci i młodzież ścigać się będą po lesie przylegającym do centrum. Tam pośród drzew, czekać na nich będą błotniste doły, skoki na linie, i przed doły oraz siatki do czołgania, ścianki do wspinania. Maluchy w wieku 4-11 lat pokonywać będą jednokilometrowy Runmageddon Kids naszpikowany 10 przeszkodami, a młodzież w wieku 12-15 wystartuje na dystansie dwóch kilometrów z ponad 15 przeszkodami.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Runmageddon Ptak Warsaw Expo będzie prawdziwą próbą charakteru dla żądnych przygód mieszkańców Mazowsza i całej Polski. Każdy, kto szuka wrażeń i chciałby przeżyć niezapomniany, aktywny weekend może zapisać do startu w Runmageddonie na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-25-05-2019.

Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Manager
tel.: 698 555 835
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

______________________________________________________________________________________
Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 180 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.
Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ prze-szkód).

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony