Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Wspiera go całe środowisko biegaczy. Spotkanie z Krystianem Ogły już w najbliższą niedzielę w Oleśnicy!

Jego start w najtrudniejszym ultramaratonie świata BADWATER 135 wspiera całe środowisko biegaczy w Polsce. Nie tylko życząc powodzenia i sukcesu, ale także finansowo. Świadczy o tym popularność zbiórki na portalu zrzutka.pl, której kwota przekroczyła zamierzony limit! Pozyskane środki pokryją część funduszy potrzebnych do organizacji startu Krystiana w amerykańskim biegu, który czeka go już w lipcu!


Nazwa Badwater pochodzi od jeziora położonego przy jego początku, w tak zwanej Dolinie Śmierci, a 135 określa dystans w milach - to dokładnie 217 km.
Asfaltowa trasa, upał, ogromna różnica poziomów między startem a metą oraz prawdziwy dystans ultra - to wyzwanie dla 100 najlepszych biegaczy świata. Specjalna komisja wybiera spośród nadesłanych zgłoszeń ze wszystkich krajów 90 osób, które wystartują w biegu. Kwalifikacja odbywa się na podstawie dotychczasowych osiągnięć, weryfikowane są biegowe CV kandydatów. Dodatkowe 10 miejsc przeznaczone jest dla szczęśliwców, którzy wygrali np. wskazane przez organizatora biegi. Startujący w BADWATER to prawdziwa elita wśród biegaczy.

Spotkanie z Krystianem 19 maja w Oleśnicy to wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z nim jeszcze przed startem w tym najtrudniejszym biegu świata! Jak Ogły przygotowuje się mentalnie do tego wyzwania, skąd czerpie motywację i jak wyglądają jego treningi oraz plan dnia.

"Osiągnięty czas i miejsce nie mają dla mnie dużego znaczenia. O wiele ważniejsza jest postawa. Na mecie lubię czuć, że walczyłem – nigdy z innymi, zawsze z samym sobą". Czy jego dotychczasowe motto będzie towarzyszyło mu także i tym razem?

Klub sportowy Biegiem Po Marzenia Team zaprasza wszystkich zainteresowanych i poszukujących biegowej inspiracji na spotkanie z Krystianem Ogły w niedzielę 19 maja, na godzinę 15.00, do Sali Konferencyjnej BiFK, przy ul. Reja 10 w Oleśnicy.

Krystian Ogły ma na swoim koncie między innymi:

- 12 biegów tworzących "Ultra Trail World Tour".
- Western States w Kaliforni w mniej niż 24h.
- 12 miejsce Open w Maratonie Piasków na Saharze.
- Jako pierwszy Polak ukończył "Diagonale Des Fous".
- Jako pierwszy Polak ukończył "Tarawera Ultramarathon".
- Trzy razy UTMB - w 2018 roku zajmując 27 miejsce!
- 18 miejsce na świecie w rankingu UTWT.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony