Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

XII półmaraton Kietrz & Rohov

Bogaty pakiet startowy i atrakcyjne nagrody – to będzie czekać na wszystkich uczestników XII półmaratonu Kietrz & Rohov, który odbędzie się dnia 8 czerwca br. w Kietrzu o godz. 10:00. W przygotowanych workach Firmy TOP FARMS biegacze znajdą min. ręcznik, smycz, izotonik, karnet na krytą pływalnie i coś jeszcze.

Do tego wszystkiego wspaniały medal wraz z wygrawerowanym nazwiskiem i imieniem oraz czasem ukończenia biegu półmaratońskiego. Ponadto do wyboru dywanik łazienkowy lub samochodowy i wspaniała wycieraczka pod drzwi. Na biegaczy czeka również masaż sportowy przed startem i po starcie, czeskie kołaczyki z kawą lub herbatą oraz posiłek regeneracyjny. Laureaci pierwszych trzech miejsc w poszczególnych kategoriach otrzymają statuetki i nagrody rzeczowe. Na zakończenie zostaną rozlosowane cenne nagrody rzeczowe wśród uczestników, którzy ukończą XII półmaraton Kietrz & Rohov.

Serdecznie zapraszamy również dzieci i młodzież na swój bieg „Będziemy Maratończykami", który odbędzie się w tym samym dniu o godz.15:00. Wśród uczestników biegów zastaną rozlosowane rowery oraz inne nagrody rzeczowe i upominki.


Informacje o biegach można znaleźć na stronach internetowych www.kietrz.pl oraz na Maratonach Polskich www.maratonypolskie.pl

Andrzej Wójtowicz
Dyrektor Biegu

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony