Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Uczcij z nami Święto Konstytucji 3 Maja

29. Bieg Konstytucji 3 Maja otworzy tegoroczną Warszawską Triadę Biegową „Zabiegaj o Pamięć". Ten cykl biegów patriotycznych tworzą również Bieg Powstania Warszawskiego oraz Bieg Niepodległości. Sponsorem wydarzenia jest PKO Bank Polski, obchodzący w tym roku jubileusz 100-lecia.

Bieg Konstytucji 3 Maja na stałe wpisał się w kalendarz imprez biegowych w stolicy. Jest to doskonała okazja do aktywnego świętowania jednego z ważniejszych wydarzeń w historii Polski.


– W zeszłym roku padł frekwencyjny rekord i w biegu wzięło udział ponad 6000 osób. Tak duża liczba uczestników świadczy o tym, że biegi patriotyczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Coraz więcej osób przychodzi też kibicować. Zachęcamy, żeby w zawodach brały udział całe rodziny, rodzice – w biegu głównym, a dzieci – w biegu z maskotką. Wszystkich zawodników – do przyłączenia się do akcji charytatywnej i pobiegnięcia z kartką „biegnę dla Adama" – mówi Jarosław Pluta, dyrektor ds. sprzedaży w Regionalnym Oddziale Bankowości Detalicznej PKO Banku Polskiego w Warszawie.


Uczestnicy 29. Biegu Konstytucji 3 Maja wyruszą na trasę punktualnie o godzinie 11:00 i będą mieli do pokonania dystans 5 km. Przed biegiem głównym, o godzinie 10:30 wystartuje 8. Bieg Dzieci z Maskotką, w którym młodzi zawodnicy zmierzą się z dystansem 700 metrów.

alt


Bieg Konstytucji to duże wydarzenie dla mieszkańców Warszawy. Każdy kto przybędzie do miasteczka biegowego będzie mógł odwiedzić strefy przygotowane przez PKO Bank Polski: strefy kibicowania, pierwszej pomocy czy zdrowia, w której będzie można wykonać bezpłatne badania lub skonsultować się z dietetykiem. Dodatkowo będzie również możliwość przygotowania koktajli podczas jazdy na rowerze.. Część zajęć poprowadzi Krzysztof Łoniewski, a wśród gości znajdą się także ambasadorzy programu PKO Biegajmy Razem – Paweł Januszewski i Sebastian Chmara.


„biegnę dla Adama"


Wspólny bieg będzie nie tylko doskonałym sposobem spędzenia czasu z rodziną czy znajomymi oraz doskonałą formą upamiętnienia uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. To również okazja, by pomóc 9-letniemu Adamowi, który cierpi m.in. na hemimelię strzałkową lewej nogi i wymaga pilnej operacji. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji Lepszy Los.
- Dziękuję wszystkim biegaczom, którzy wezmą udział w akcji "biegnę dla Adama". Każda osoba może się przyczynić do uratowania nogi mojego syna. Biegnijcie z nami, bo warto pomagać, a dobro powraca - mówi Magdalena Wituska, mama 9-letniego Adasia.


Aby pomóc, wystarczy na starcie przypiąć do koszulki kartkę z napisem „biegnę dla Adama" i ukończyć bieg. Dzięki zaangażowaniu zawodników, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże środki na leczenie chłopca.


Akcje charytatywne „biegnę dla..." Fundacja PKO Bank Polskiego organizuje od 6 lat. W tym czasie odbyło się blisko 400 takich akcji, w których wzięło udział ponad 168 tys. osób. Do tej pory Fundacja wsparła już prawie 450 osób kwotą ponad 5,4 mln zł.


PKO Bank Polski jest również organizatorem PKO Biegu Charytatywnego, który w tym roku odbędzie po raz piaty. Bieg wystartuje 14 września w 12 miastach Polski: w Białymstoku, Bydgoszczy, Koszalinie, Krakowie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Słupsku, Warszawie i Wrocławiu. W Warszawie bieg odbędzie się na stadionie AWF Warszawa przy ul. Marymonckiej.


***


PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego. Na koniec 2018 r. jego skonsolidowany zysk netto wyniósł 3,74 mld zł a wartość aktywów sięgnęła ponad 324 mld zł. Bank jest podstawowym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów, osiągając najwyższe udziały w rynku oszczędności (18,4 proc.), kredytów (17,6 proc.), w rynku leasingowym (11,2 proc.) oraz w rynku funduszy inwestycyjnych osób fizycznych (22,2 proc.). Posiadając ponad 8,9 mln kart płatniczych, bank jest największym wydawcą kart debetowych i kredytowych w Polsce. Dzięki rozwojowi narzędzi cyfrowych, w tym aplikacji IKO, która na koniec 2018 r. miała 3,12 mln aktywnych aplikacji, PKO Bank Polski stał się najbardziej mobilnym bankiem w Polsce. Silną pozycję Banku wzmacniają spółki Grupy Kapitałowej. Dom Maklerski PKO Banku Polskiego jest liderem pod względem liczby i wartości transakcji IPO i SPO na rynku kapitałowym. Efektywna realizacja strategii wzrostowej sprawiła, że PKO Bank Polski na koniec 2018 roku był najcenniejszą spółką notowaną na GPW w Warszawie.

 

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony