Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PÓŁMARATONIE - GDYNIA 2020

1 maja ruszają zapisy do biegu masowego!

• Wystartuj z najlepszymi biegaczami świata!
• Rejestracja rusza w środę, 1 maja 2019 r., o godz. 12:00
• Pierwsze 5000 pakietów w najniższej cenie

Przygotowania do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Półmaratonie, które odbędą się w Gdyni, ruszyły już pełną parą. 1 maja br. zostanie uruchomiona rejestracja internetowa do startu w biegu masowym dla amatorów, który zostanie rozegrany równolegle i na tej samej trasie, co rywalizacja najlepszych biegaczy na świecie, walczących o medale. W najniższej cenie dostępnych jest 5 tysięcy pakietów startowych.

Atrakcyjny format zawodów, w którym amatorzy biegną razem z najlepszymi biegaczami świata, po tej samej półmaratońskiej trasie, to unikalna cecha wyróżniająca Mistrzostwa Świata w Półmaratonie na tle innych wielkich wydarzeń sportowych, także lekkoatletycznych. 29 marca 2020 roku Gdynia zaoferuje biegaczom ponadto ciekawą i zróżnicowaną trasę, której wisienką na torcie będzie niezapomniany finisz na plaży.

- Motorem napędowym naszego sportu są niesamowite wydarzenia, które pozwalają gwiazdom świecić najjaśniejszym blaskiem. Nie możemy już się doczekać zawodów w Gdyni – mówi Jon Ridgeon, Dyrektor Wykonawczy IAAF. – Gdynia, jako miasto, naprawdę żyje tym wydarzeniem i nie tylko wprowadza innowacyjne rozwiązania, jak chociażby spektakularna meta na plaży, ale też inspiruje mieszkańców i całą społeczność kraju do aktywnego trybu życia poprzez półmaratoński bieg masowy – dodaje.

Organizatorzy mistrzostw liczą, że na starcie stanie ponad 15.000 zawodników, a impreza stanie się najbardziej międzynarodowym biegiem ulicznym w Polsce. Zapisy online do biegu masowego zostaną uruchomione w środę, 1 maja 2019 roku, o godz. 12:00 w portalu www.SlotMarket.pl. Impreza będzie też – podobnie jak w latach poprzednich – zaliczana do Korony Polskich Półmaratonów.

- Poza całą otoczką, która wiąże się z mistrzostwami świata, a także najwyższym poziomem organizacyjnym IAAF, chcemy dodać temu wydarzeniu niezapomnianego, lokalnego charakteru. Jestem przekonany, że każdy na długo zapamięta metę na gdyńskiej plaży i naszych niesamowitych kibiców. Wiele niespodzianek jeszcze przed nami, będziemy o nich niebawem informować – zapowiada Michał Drelich, szef komitetu organizacyjnego.

Przy uruchomieniu zapisów, opłata startowa będzie wynosić 120 zł. Taka cena obowiązywać będzie do końca czerwca lub do wyczerpania się puli pierwszych 5 tysięcy pakietów. Później, opłata startowa wzrośnie do 140 zł. Limit uczestników biegu wynosi 20.000 osób.

Więcej informacji można znaleźć na www.iaaf.org oraz w portalu www.SlotMarket.pl. Niebawem uruchomiona zostanie oficjalna strona internetowa Mistrzostw Świata w Półmaratonie – Gdynia 2020.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony