Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

OLOMOUC I ČESKÉ BUDĚJOVICE: KULTURALNA I BIEGOWA PRZYSTAŃ

W czerwcu zawsze dzieje się wiele... Zasłużony letni leżak, leżący na słońcu i drink w dłoni. Odkryte baseny, zabawy wodne i rozrywka z przyjaciółmi. A może udasz się na wycieczkę do dwóch pięknych miejsc i zdobędziesz fantastyczne wrażenia podczas biegania?

Jeśli masz wątpliwości, ponieważ nie masz nikogo, do kogo mógłbyś dołączyć, lub po prostu nie lubisz podróżować zbyt daleko od miasta, prawdą jest, że nie potrzebujesz żadnej z tych rzeczy. Wspaniałe biegi RunCzech w Czeskich Budziejowicach i Ołomuńcu rozwiążą ten problem, zanim przejdziemy do opowieści o kulturze, zabytkach i sporcie.

 alt

1 czerwca udaj się całą rodziną do Południowych Czech, aby rozkoszować się tym cudownym miastem, w którym spotykają się rzeki Wełtawa i Malše. RunCzech przygotowuje w tym roku ósmy półmaraton 'Mattoni České Budějovice.' Możesz pokonać całą 21-kilometrową odległość lub po prostu przejechać sztafetę jako para lub czteroosobowa drużyna. A jeśli masz ochotę wziąć dzieci żeby zaznały więcej ruchu na tle miasta, nie szukaj dalej niż 'dm Family Run'. Możesz się zapisać tutaj.

alt

Jeśli po biegu masz trochę wolnego czasu, jest jeszcze wiele innych rzeczy do zrobienia i zobaczenia przed wyjazdem. Na przykład wspaniałe zabytkowe centrum, w tym Przemysła Otakara II. Plac, podziwiana barokowa fontanna Samsona i oszałamiająca gotycko-renesansowa Czarna Wieża z XV wieku, która między innymi oferuje niesamowity widok na górę Kleť. Jeśli po tym wszystkim, poczujesz odrobinę pragnienia, nie bój się, bo jesteś bardzo blisko słynnego browaru Budvar w Budějovicach - skarbu narodowego dla miłośników piwa.

alt

Oczywiście Ołomuniec nie musi się martwić, że zostanie przyćmiony przez swojego czeskiego sąsiada. Stolica regionu Haná, z gotycką katedrą św. Wacława i sześcioma barokowymi fontannami, jest często nazywana perłą Moraw. Usytuowana na głównym placu monumentalna Kolumna Trójcy Świętej zapiera dech w piersiach. A kiedy już będziesz miał dość zwiedzania, dlaczego nie pójdziesz spojrzeć na piękne zoo i akwarium położone w pięknej okolicy, będące jednocześnie domem dla szerokiej gamy zwierząt z całego świata?

alt

Rozejrzałeś się już po mieście? Cóż, nadszedł czas, aby wziąć udział w półmaratonie Mattoni Olomouc, który odbędzie się 15 czerwca. W tym roku bieg skończy dziesięć lat, więc obiecuje podnieść poprzeczkę jeszcze bardziej pod względem doświadczenia sportowego. W 2009 roku miasto przeszło do historii jako pierwszy bieg RunCzech poza Pragą i jesteśmy niezwykle dumni z fantastycznych warunków i udogodnień oferowanych w tym starożytnym barokowym mieście.

alt

Będziemy zachwyceni, jeśli zdecydujesz się poznać te dwa czeskie miasta z pierwszej ręki, jednocześnie delektując się sportowymi doświadczeniami i rozkoszując się czystą miłością do biegania. Nic nie przebije wycieczki łączącej zabytki, kulturę i sport. W nadchodzących tygodniach Ołomuniec i Czeskie Budziejowice będą witać biegaczy z całego świata, a to może również oznaczać Ciebie!

alt

WSZYSCY BIEGACZE SĄ PIĘKNI

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony