Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Sezon jest już w pełni a Maraton Pokoju w Koszycach, najstarszy maraton w Europie, rozpocznie się już za 6 miesięcy


Z uśmiechem w Prima Aprilis, czyli 1 kwietnia, sprawdziliśmy zapisy - liczba zarejestrowanych biegaczy jest o 37% wyższa rok do roku. Dziękujemy wszystkim, którzy już się zarejestrowali. Ci, którzy nie jeszcze nie zdążyli, mogą to uczynić gdy tylko przeczytają ten artykuł – fragment biuletynu Maratonu w Koszycach.


► Kobiety na pierwszych stronach gazet

W wielu grafikach do Koszyckiego Maratonu Pokoju 2019 zobaczysz biegaczkę, która przekracza linię mety.
W niedzielę 6 października 2019 r. Po raz 40. zobaczymy ponownie zwyciężczynię kobiecego maratonu w Koszycach; zatem kobieta pojawi się w nagłówkach gazet. Jest to również forma pokazania szacunku dla wszystkich kobiet, które wzięły udział w naszym biegu i które nadal planują biec.
Jesteśmy pewni, że ich liczba będzie nadal rosła, wyraźnie pokazując, że decyzja o dołączeniu kobiet na początku w 1980 r. Była właściwa.

► Będąc w trasie wstąp na chwilę do domu

Košicki Peace Marathon Roadshow wysłał swoje zespoły do okolicznych miast, aby spotkać się z tysiącami biegaczy w Bratysławie, Pradze, Wiedniu, Budapeszcie i Charkowie.
Pod koniec kwietnia i na początku maja nasza wiosenna trasa zakończy się w Krakowie i Pradze. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy wielu naszych nowych przyjaciół w Koszycach.

Zdjęcie: Telekom Vivicitta Spring Half Marathon – Budapest.

► MPK sezon treningowy

Wszyscy wiemy, że kobiety z coraz większą pasją oddają się bieganiu.
Dlatego nasz maraton organizuje szkolenia w ramach programu „Maraton przyjazny kobietom". Podobnie jak w poprzednich latach, będziemy się spotykać w każdą środę o 17:30 począwszy od 24 kwietnia. Nowością jest lokalizacja: przenosimy sesje do Parku Miejskiego w Koszycach, zaledwie kilkaset metrów od zabytkowego centrum miasta.

► Szybkie nogi, wielkie serce

Trenując do Koszyckiego Maratonu Pokoju w 2019 roku wielu biegaczy będzie pamiętać, że potrzebne są: wielkie serce i szybkie nogi
Nasze trzy projekty charytatywne w programie Biegaj z Sercem (Run with Your Heart) polegają na dobrowolnych wpłatach podczas zapisów na maraton.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony