Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

27. BIEG PAPIESKI – 9.06.2019

Sport jest zabawą, radością, światem" to maksyma Jana Pawła II, która przyświeca uczestnikom biorącym udział w organizowanym w Karlinie sportowym święcie. Każdego roku bierze w nim udział coraz to liczniejsza grupa sportowców oraz amatorów, których łączy wspólna pasja jaką jest bieganie.


Tegoroczny - XXVII Bieg Papieski im. Świętego Jana Pawła II odbędzie się 9.06.2019r. i będzie rozgrywany na dystansie 15 km. Zgodnie z przepisami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, rozpoczyna się pod Statuą Matki Bożej Królowej Świata w Domacynie, która jest darem narodu filipińskiego dla Papieża Polaka. Meta zlokalizowana jest na stadionie miejskim w Karlinie, gdzie na biegaczy czeka wielu kibiców i mieszkańców Karlina dopingujących podczas całej trasy. Tu też następuje nagrodzenie zwycięzców oraz wręczenie medali.

alt

Medal z wizerunkiem Świętego Jana Pawła II otrzymuje każdy biegacz, który przekroczy linię mety. Ciepły doping oraz niezwykła sportowa atmosfera Biegu to główne atuty, które od lat zostały docenione przez uczestników. Ponadto zawodnicy nagradzani są u nas w kategorii Open w poszczególnych kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn oraz osób niepełnosprawnych. Osobną kategorię mają również służby mundurowe.

alt

Oprócz biegu głównego, w którym udział biorą dorośli, organizowane są również specjalne biegi integracyjne dla dzieci, młodzieży i przedszkolaków oraz biegi dla księży i samorządowców.

alt

Impreza od wielu lat cieszy się ogromną popularnością i za każdym razem przyjmowana jest bardzo pozytywnie zarówno przez osoby uczestniczące jak i zaproszonych gości. Wszyscy z niecierpliwością oczekują kolejnej edycji, a zawodnicy często przygotowują się do następnego biegu przez cały rok. Dzięki podtrzymywaniu tej wspaniałej tradycji przez Gminę Karlino, Bieg Papieski im. Świętego Jana Pawła II stał się sportową ikoną na mapie naszego regionu. Stwarza doskonałe możliwości do sportowej rywalizacji w duchu fair play, gdzie na jednej mecie spotyka się zarówno amator jak i mistrz sportowy. Bieg Papieski to nie tylko walka z czasem, ale także doskonała zabawa w doborowym gronie, a jednocześnie doskonała okazja do propagowania zdrowego stylu życia.

alt

Wszelkie informacje: m.in. regulamin oraz zapisy znajdują się na stronie:

http://karlino.pl/aktualnosc-9202-xxvii_edycja_biegu_papieskiego_domacyno.html

https://www.facebook.com/events/2272112346394982/?active_tab=about

REGULAMIN BIEGU

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony