Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny

Uprzejmie informuję, że w dniu 28 kwietnia 2019 roku odbędzie się XXV Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny. Jego ideą jest propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia. Systematyczne podejmowanie aktywności fizycznej jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wysiłek fizyczny w odpowiedniej dawce ma pozytywny wpływ na pozostawanie w zdrowiu, zarówno fizycznym, jak i psychicznym.

Dlatego też na przestrzenie 25 lat Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy „KRYSZTAŁ" Werbkowice" przy wsparciu Gminy Werbkowice oraz Krajowej Spółki Cukrowej Oddział Cukrownia Werbkowice jest pomysłodawcą i organizatorem biegów ulicznych pod nazwą Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny, który w tym roku już po raz 25 odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2019 roku(niedziela) w Werbkowicach na nowych trasach biegowych. Start i meta przy Hali Sportowej w Werbkowicach, ul. Mickiewicza.

Tradycyjnie już od kilkunastu lat na starcie w Werbkowicach stają osoby z niepełnosprawnością intelektualną, osoby z niepełnosprawnością na wózkach, dzieci, młodzież szkół podstawowych, ponadpodstawowych, pracownicy cukrowni, plantatorzy, parlamentarzyści, burmistrzowie, wójtowie, prezesi, dyrektorzy jak również seniorzy i seniorki z klubów Polski Południowo -Wschodniej czy też państw sąsiednich Białorusi i Ukrainy, aby walczyć na trasie biegu ulicznego. Mając na względzie charakter i zasięg imprezy biegowej, mam zaszczyt zaprosić zawodników, sympatyków biegów ulicznych do wzięcia udziału w XXV Ogólnopolskim Cukrowniczym Biegu Ulicznym.

Regulamin biegu

Z wyrazami szacunku
Prezes MLKS „KRYSZTAŁ" Werbkowice
Edmund Kawka

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony