Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Runmageddon Wrocław - już w weekend ekstremalne szaleństwo!

Kilkadziesiąt przeszkód, kilkanaście kilometrów trasy, tony błota i dobrej zabawy - taki będzie Runmageddon Wrocław, który zaplanowany jest na 13-14 kwietnia 2019 r. Weekendowa propozycja organizatora cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami najeżona będzie mnóstwem atrakcji i niecodziennych niespodzianek.

Już w weekend na Torze Wyścigów Konnych Partynice odbędzie się po raz czwarty - Runmageddon Wrocław. Ten ekstremalny bieg z przeszkodami co roku na start przyciąga osoby szukające wyzwań, sportowych emocji i niespotykanych wrażeń. Tegoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe, bo w jego trakcie kibice, startujący oraz organizatorzy świętować będą 5 lat Runmageddonu. Zaskoczy nowymi trasami, inną lokalizacją miasteczka kibica, a także wspólnym zdjęciem i startem specjalnej urodzinowej serii. W sobotę oraz w niedziele na torze wyścigów konnych przy ulicy Zwycięskiej 1, w niecodziennym sportowym wyzwaniu będą miały okazję wziąć udział zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Wszyscy niezależnie od wieku będą mieli okazję przeżyć niezapomnianą sportową przygodę.


Harmonogram Wydarzenia


W sobotę 13 kwietnia br. Runmageddon obchodził będzie 5. urodziny. Z tej okazji kibice i uczestnicy zaproszeni zostaną do zwiedzenia muzeum Runmageddonu oraz kibicowania specjalnej urodzinowej serii, w której pobiegną Runmageddończycy z pierwszego eventu oraz przyjaciele marki. Uroczyście reaktywowany zostanie też Runmageddon Games. Tylko we Wrocławiu zobaczyć będzie można dynamiczną rywalizację sportowców na krótkodystansowym biegu z przeszkodami.

alt


Tego dnia, w godzinach 7:20-15:30, dorośli oraz młodzież po 16 roku życia ( za osobistą zgodą opiekuna) będą mogli wystartować w formule Rekrut czyli 6 kilometrowym dystansie najeżonym ponad 30 przeszkodami. Młodsi: dzieci 4-11 oraz młodzież 12-15 lat będą mogli zamierzyć się z odpowiednimi dla nich dystansami. Runmageddon Kids startować będzie w godzinach od 9:00 - 14:40. Co 20 minut, na pełne zabawy trasy wybiegać będzie inna grupa wiekowa Natomiast miedzy 16:45 a 17:30, co 15 minut swoją ekstremalną przygodę przeżywać będzie młodzież.

alt


W niedzielę, osoby o dużym apetycie na sportowe wyzwania sprawdzą się w formule Classic - 12 kilometrów i 50 przeszkód. Zaś debiutanci będą mogli spróbować swoich sił pokonując Intro - 3 kilometrowy dystans z 15 przeszkodami. Start pierwszej serii zaplanowany jest na 8:00 a kolejne startować będą co 15 minut aż do godziny 10:00. O 11:20 przyjdzie czas na serię Elite formuły Classic, w której profesjonalni biegacze przeszkodowi pokonają dystans 12 kilometrów, najeżonych 50 przeszkodami. Tuż po zawodowcach na starcie staną sympatycy błotnego szaleństwa, którzy także zmierzą się z najdłuższym dystansem Runmageddonu Wrocław. W godzinach 10:00-14:20 rozegrany zostanie Runmageddon Kids. Dzieci będą startować w 3 grupach wiekowych. 4-5, 6-8 lat oraz 9-11 lat. Trasa będzie liczyła ok.1 km i pojawi się na niej około 15 przeszkód.

alt


Runmageddon Wrocław będzie niezwykle interesującym wydarzeniem dla startujących, ale także dla małych i dużych kibiców. W specjalnie przygotowanym dla nich miasteczku znajdzie się wiele atrakcji od sponsorów marki. Dla dzieci będzie strefa Nerf, a także challenge producenta rowerków biegowych dla dzieci Strider. Osoby oglądające ekstremalne igrzyska będą mogły: odpocząć w strefie Chillout hoteli Campanile, smacznie zjeść w strefie Gastro oraz wpaść w wir zakupów w sklepie odzieżowym marki Pit Bull West Coast. Chętni będą mieli też okazję skorzystać z platformy „ size.me" i przetestować buty marki Salomon.

alt


Jak co roku Runmageddon będzie niecodziennym wydarzeniem i niezależnie od pogody sprawi, że startujący i kibice będą pełni pozytywnych emocji. Dodatkowo osoby obecne na evencie będą mogły zarejestrować się, jako potencjalni dawcy szpiku kostnego czy też wesprzeć małą Kalinkę i Mikołaja kupując ekologiczną żywność na stoisku marki Sznajder. Runmageddon Wrocław będzie najeżony nie tylko przeszkodami, ale także niecodziennymi akcjami i atrakcjami. Nie zabraknie też urodzinowego szaleństwa, specjalnej urodzinowej serii, głośnego „sto lat dla Runmageddonu" oraz wspólnego zdjęcia i co najważniejsze urodzinowego powrotu Runmageddon Games.

alt


Chcąc wziąć udział w formułach Runmageddonu wystarczy zapisać się poprzez stronę www lub na miejscu w Biurze Zawodów, które otwarte będzie: piątek 16:00-21:00, sobota 06:30-15:30 i 16:30-20:00, niedziela: 6:30-14:45. Zapisy online trwają do 11 kwietnia do godziny 15:00. Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można stronie www.runmageddon.pl/imprezy.

 

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 180 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.


Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

alt

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony