Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Urodzinowy powrót Runmageddon Games

Z okazji 5. urodzin Runmageddonu, organizator ekstremalnych biegów z przeszkodami wraca do korzeni i proponuje uczestnikom oraz kibicom wrocławskiego wydarzenia wzięcie udziału w Runmageddonie Games.

Wrocławski Runmageddon będzie wyjątkową, bo urodzinową, edycją cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami. W dniach 13-14 kwietnia br. uczestnicy, kibice oraz organizatorzy świętować będą 5 lat Runmageddonu. Z tej okazji, chętni będą mogli zmierzyć się z wyzwaniem pokonania Runmageddonu Games - krótkiego toru przeszkód, który pokonuje się w jak najszybszym czasie. - Chcemy, aby urodzinowy Runmageddon Wrocław był wyjątkowy, dlatego zdecydowaliśmy się wrócić do korzeni i zaprosić do sprawdzenia się w popularnych niegdyś formułach Games. Zapewniam, że wrocławska edycja pełna będzie dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie muzeum Runmageddonu oraz start specjalnej urodzinowej, w której pobiegną Runmageddończycy, którzy są z nami od początku. - mówi prezes i pomysłodawca Runmageddonu - Jaro Bieniecki.

alt

W latach 2015-2016 Runmageddon Games był rozgrywany w formie pojedynków na 200 metrowym torze przeszkód. Był projektowany tak, aby mogli w nim rywalizować sportowcy, których mocną stroną jest siła, szybkość, skoczność i wytrzymałość.

alt

Podczas wrocławskiego wydarzenia startujący będą mieli okazję spróbować sił biorąc udział w rywalizacji polegającej na jak najszybszym pokonaniu sześciu ustawionych blisko siebie przeszkód: „Bramownica", ścianka „Skośna", konstrukcja z rur „Harfa" i „Rig" oraz „Przerzucanie opon" i „Spacer z pieskiem". Pierwsza seria Runmageddonu Games wystartuje o godzinie 10:00 a udział w niej wezmą pomysłodawcy i realizatorzy pierwszego Runmageddonu Jaro Bieniecki i Marek Podgórski. Następnie co 15 minut startować będzie naprzemiennie para męska i damska, która walczyć będzie o jak najlepszy czas. Pierwsza cześć eliminacyjna potrwa do godziny 14:00. Następnie z grupy startujących wyłonione będą osoby, które z najlepszym czasem pokonały Runmageddon Games. W kolejnej godzinie cztery kobiety i czterech mężczyzn stanie w walce o miejsce na podium.

alt

Koszt udziału w Runmageddonie Games to jedyne 20 złotych. Do udziału w rywalizacji zapisać się można poprzez stronę: https://www.runmageddon.pl/uzytkownik/login?redirect=/zapisy/runmageddon-games-wroclaw-13-04-2019

alt

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony