Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

RUSZYŁY ZAPISY NA 14 SILESIA PÓŁMARATON

Czternasta edycja Silesia Półmaraton wystartuje 6 października! Mimo iż organizatorzy planowali bieg na wiosnę, to po licznych uwagach i prośbach, które kierowali do nich biegacze, zdecydowali, że „połówka" rozegrana zostanie w tradycyjnym terminie, do którego przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach, czyli w pierwszą niedzielę października. Również w tym roku Silesia Półmaraton będzie towarzyszył 11 edycji Silesia Marathon.

Zapisz się już teraz na:
https://silesiamarathon.pl/rejestracja

alt

Warto nie zwlekać z decyzją o starcie. Do 18 kwietnia obowiązywać będą najniższe opłaty starto-we. Informacje o kolejnych progach cenowych znajdują się w regulaminie biegu>>. Zapisy drogą elektroniczną prowadzone będą do 19 września, a limit startujących określony został na 4.000 uczestników.

Warto wspomnieć, że jesienny półmaraton był początkiem przygody organizatora z biegami ulicz-nymi. Pierwsza edycja zawodów wystartowała w 2005 roku, a bieg prowadził wtedy alejkami ka-towickiej Doliny Trzech Stawów. W zawodach wzięło wówczas udział ponad 400 zawodników. Rok później na starcie Półmaratonu 4energy oraz biegu towarzyszącego na dystansie 7 km stanęło ponad 800 uczestników. Dwa kolejne biegi były wyjątkowe – po raz pierwszy w Polsce bieg uliczny miał swój finisz w hali sportowej, katowickim Spodku. Zawody otwierali znani olimpijczycy: Irena Szewińska, Szymon Ziółkowski i Jacek Wszoła. Obecna nazwa - Silesia Półmaraton - przyjęta została w 2011 roku. Od 2017 roku półmaratończycy finiszują na bieżni Stadionu Śląskiego, największej areny lekkoatletycznej w Polsce. Podobnie jak w ubiegłym roku bieg rozgrywany bę-dzie na atestowanej trasie, która prowadzi ulicami trzech miast – Katowic, Siemianowic Śląskich i Chorzowa.

alt

W dniach 5-6 października organizator przygotował pełen pakiet atrakcji - od minimarato-nu, poprzez bieg na 10 km, półmaraton, maraton, na ultramaratonie kończąc - każdy znaj-dzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony