Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

DECATHLON PARTNEREM TECHNICZNYM BIEGU DOOKOŁA ZOO

Decathlon został partnerem technicznym Biegu Dookoła ZOO, który odbędzie się 27 kwietnia w Warszawie. W ramach współpracy Decathlon zorganizuje także piknik rodzinny w Parku Praskim, a ponadto przeprowadzi akcję promocyjną imprezy w wybranych sklepach sieci w Warszawie.

Współpraca organizatorów Biegu Dookoła ZOO przyniesie szereg korzyści dla biegaczy.

- Wszyscy uczestnicy w pakiecie startowym znajdą techniczną koszulkę Kalenji z oryginalnym nadrukiem – mówi Ewa Paciorek, rzecznik prasowy imprezy. - Produkty Decathlon, także te z limitowanej serii przygotowanej specjalnie na Bieg Dookoła ZOO, będą również dostępne w sklepie z pamiątkami i gadżetami. Warto przy tej okazji zaznaczyć, że 5% z utargu zostanie przekazane na Fundację PANDA, działającą przy Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Co więcej, część opłaty startowej od każdego uczestnika trafi także na wsparcie działalności ZOO. W tym roku zbieramy na binturongi, które przylecą do Warszawy aż z Azji – dodaje.

Bieg doookoła ZOO odbędzie się 27 kwietnia. Zawodnicy biegu głównego będą mieli do wyboru dystans 5km lub 10km, a cześć trasy prowadzi alejkami ogrodu zoologicznego.

- Lista startowa z każdym dniem wypełnia się coraz bardziej, ale zapisy nadal trwają. Z jednym wyjątkiem. Zamknęliśmy już rejestrację na biegi dziecięce towarzyszące Biegowi Dookoła ZOO, bo tu limit 500 dzieci wyczerpał się dość szybko – mówi Ewa Paciorek.

Bieg dookoła ZOO to jednak nie tylko rywalizacja biegowa, ale także piknik rodzinny w Parku Praskim.

- Wspólnie z Decathlon przygotowujemy szereg bezpłatnych atrakcji dla całych rodzin. Będzie dmuchane boisko, strefa testowa do rolek, zjeżdżalnia i trampoliny. Szykujemy też gry i zabawy zręcznościowe – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution.

Nowością będzie także zorganizowanie biura zawodów w sklepach Decathlon. W dniach 23-26 kwietnia odbiór pakietów startowych będzie możliwy nie w jednym, ale w aż czterech wybranych sklepach Decathlon na terenie Warszawy: Decathlon Reduta, Decathlon Ostrobramska, Decathlon Bemowo oraz Decathlon Piaseczno.

- Specjalnie oznaczone punkty odbioru pakietów startowych będą ustawione przy wejściu do sklepów. Pakiet będzie można odebrać w wybranym sklepie w godzinach 15:00 – 21:00 – mówi Michał Drelich. - W tych dniach, we wspomnianych Decathlonach będzie też możliwe zapisanie się na zawody, ponieważ rejestracja online zamyka się 21 kwietnia. Odbiór pakietów w dniu biegu będzie możliwy tylko przez biegaczy spoza Warszawy – dodaje.

Zapisy i więcej informacji o Biegu dookoła ZOO na stronie www.biegzoo.pl oraz www.facebook.com/biegzoo

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony