Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PÓŁMARATONIE 2020 – 1 YEAR TO GO! ZNAMY DATĘ ROZPOCZĘCIA ZAPISÓW

Już tylko rok dzieli nas od Mistrzostw Świata w Półmaratonie! Organizatorzy zaliczyli egzamin podczas zakończonego niedawno Gdynia Półmaratonu, co potwierdzają zarówno obserwatorzy IAAF, jak również zawodnicy i kibice. Dokładnie za rok w Gdyni rozpocznie się wielkie sportowe święto, do którego rejestracja rusza już 1 maja br.

alt

- Uczestnicy tegorocznych zawodów tuż po zejściu z turkusowego dywanu pytali nas, kiedy otworzymy rejestrację. Podobała im się nowa trasa po mieście, piękny medal, koszulka finishera i przede wszystkim atmosfera, którą tworzą chociażby nasi wyjątkowi wolontariusze oraz bardzo aktywni i głośni kibice. Już dziś mogę zapewnić, że wszystkie te elementy powtórzymy w przyszłym roku starając się, by wszystko zrobiło na naszych zawodnikach i kibicach jeszcze większe wrażenie - mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution.

alt 

W tym roku w Gdyni na metę zlokalizowaną na plaży Gdynia Śródmieście wbiegło 6 237 zawodników. Organizatorzy spodziewają się, że w półmaratonie w randze mistrzostw może wziąć udział nawet dwa razy więcej biegaczy. Zapisy startują już niedługo, bo 1 maja br., w portalu Slotmarket.pl.

alt

- Mistrzostwa Świata to wyjątkowe wydarzenie i nie mniejsze wyzwanie, a zarazem znakomita okazja do promocji miasta i kraju. Mam nadzieję, że spektakularna meta na plaży, na którą już w tym roku wbiegali uczestnicy Gdynia Półmaratonu, stanie się naszą wizytówką i magnesem, który przyciągnie elitę zawodników, jak i miłośników amatorskiego biegania z wielu krajów świata – mówi rzeczniczka imprezy, Ewa Paciorek.

alt

Z nadzieją o organizacji Mistrzostw Świata w Półmaratonie właśnie w Gdyni mówią wizytujący tegoroczne zawody przedstawiciele International Association of Athletics Federations (IAAF), którzy wystawili Gdyni bardzo dobre noty.

alt

- Siłą napędową naszego sportu są niesamowite wydarzenia, które tworzą najlepszą możliwą scenę dla zawodników z całego świata. Bardzo cieszę się, że już za rok spotkamy się w Gdyni. Bogate doświadczenie Polaków w organizacji największych wydarzeń lekkoatletycznych pozwala mieć nadzieję na kolejną wyjątkową imprezę. Nie możemy się doczekać! Gdynia żyje półmaratonem, jej gospodarzom udało się nie tylko zaangażować mieszkańców do aktywnego kibicowania, ale także nadać imprezie unikalny charakter dzięki tak innowacyjnym rozwiązaniom, jak spektakularna meta na plaży – mówi Jon Ridgeon, IAAF Chief Executive.

alt

alt

Mistrzostwa Świata w półmaratonie (IAAF World Half Marathon Championships) odbędą się w Gdyni w dniach 27-29 marca 2020 roku. Rejestracja na wydarzenie w portalu Slotmarket.pl rusza już 1 maja br.

 

Ewa Paciorek
PR Manager
+48 791 468 288
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Piotr Jakóbik
Marketing Director
+48 511 291 080
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony