Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Czas na świętowanie i zabawę! Przygotuj się na nasz jubileuszowy sezon RunCzech i mnóstwo gwiazd!

Milionowy biegacz RunCzech przekroczył linię mety podczas zeszłorocznego Volkswagen Prague Marathon. Wszystkie te piękne przeżycia z ubiegłego roku pozostaną na zawsze w naszej pamięci jako miłe wspomnienia. Rok 2019 to dla nas wielki rok urodzinowy, który zapowiada się naprawdę wyjątkowo! Będziemy upamiętniać nasze rocznice, a także dzielić się nowymi możliwościami.

Założony przez Carlo Capalbo i kilku entuzjastów wkrótce po rewolucji, Volkswagen Prague Marathon (Maraton w Pradze) przygotowuje się do świętowania w tym roku swojego 25-lecia. Zaczynając od garstki uczestników, bieg gości już teraz tysiące biegaczy, którzy przemierzają ulice Pragi, uczestnicząc w tym wydarzeniu. Cenimy sobie ich patronat i czujemy się naprawdę błogosławieni, że udało nam się zgromadzić biegaczy z całego świata. W ramach podziękowania mogą się oni spodziewać ekskluzywnego prezentu. W tym roku każdy uczestnik maratonu w Pradze otrzyma niesamowitą sportową kurtkę adidas, dzięki czemu nie tylko będzie czuć się komfortowo, ale także piękniej!

A to dopiero początek. Rok 2019 będzie także świętem powstania serii RunCzech. Dziesięć lat temu rozszerzyliśmy naszą rodzinę biegów w Pradze o Mattoni Olomouc Half Marathon - bieg, który wkrótce zyskał popularność, częściowo dzięki wspaniałej trasie. W tym roku, 15 czerwca będziemy obchodzili 10-lecie tego lokalnego klejnotu. Tutaj również uczestnicy mogą liczyć na pamiątkowy prezent od nas.
Przy tak ważnych kamieniach milowych znajdujących się przed nami wpadliśmy na pomysł zorganizowania dużej imprezy biegowej. RunCzech planuje przenieść wszystkich biegających fanów na tegoroczną O2 Prague Relay, która obejmie trzy dni od wtorku 25 czerwca do czwartku 27 czerwca.

Wszyscy, którzy regularnie rywalizują w imprezach biegowych, doskonale zdają sobie sprawę z zaangażowania RunCzech w rozwój czeskiego i kontynentalnego długodystansowego biegu w ramach inicjatywy EuroHeroes, która daje europejskim sportowcom szansę sprawdzenia swojej siły na tym polu i szansę na zwycięstwo. Kontynuując sukces półmaratonów w Karlowych Warach i Czeskich Budziejowicach w ubiegłym roku, organizatorzy pragną kontynuować ten sam styl w 2019 r., tym razem rozszerzając projekt na Ołomuniec i Uście nad Łabą.
Sezon RunCzech w 2019 roku zakończy się ponownie na pięknym włoskim wybrzeżu Amalfi. W dniu 1 grudnia RunCzech zorganizuje bieg Sorrento-Positano, który szczyci się dwiema wspaniałymi trasami nadmorskimi - 27 km Panoramic i 54 km Ultramaraton. Obie trasy są wymagające ze względu na stromy profil nachylenia, ale warto podjąć wysiłek, by dotrzeć na szczyt i pochłonąć zapierające dech w piersiach widoki na bezkres morza.

Więcej informacji i zapisy na www.runczech.com.

Nowi partnerzy RunCzech w 2019 roku
Od samego początku RunCzech współpracował z wieloma międzynarodowymi firmami, czeskimi partnerami oraz firmami za granicą. W tym roku cieszymy się, że możemy powitać w naszym portfolio wielu nowych, cieszących się międzynarodowym uznaniem partnerów.

Turkish Airlines - przewoźnik dla elitarnych biegaczy
Turkish Airlines jest partnerem RunCzech od stycznia 2019 r., Przyjmując zadanie transportowania elitarnych biegaczy z ich rodzinnego kraju do Czech. Założona w 1933 roku firma, słynie z najwyższej klasy obsługi i komfortu lotów do 304 miejsc docelowych w 122 krajach, zdobywając nagrodę „Lease Deal of the Year Award" oraz nagrody „Aircraft Tax Lease of the Year" na początku 2019 roku. Tak jak można się spodziewać po którejkolwiek szanowanej linii lotniczej, Turkish Airlines będą również miały do odegrania rolę w dniu biegu, przyjmując odpowiedzialność za odprawę wszystkich biegaczy na obszarach startowych. Dzięki lotom do 124 krajów na całym świecie Turkish Airlines łączy się z całym światem i nadal się rozwija. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się linii lotniczych, łączącą ludzi z całego świata. Turkish Airlines promuje wiele imprez i organizacji sportowych w Turcji i na całym świecie. RunCzech organizuje duże imprezy i chcemy podnieść świadomość na temat naszej marki. W związku z tym jesteśmy niezwykle zadowoleni z nawiązania współpracy z RunCzech i bycia częścią najważniejszych imprez biegowych w Czechach.

Ubezpieczenie Generali
Generali już zdobył doświadczenie jako partner biegów RunCzech jesienią 2018 roku. Kontynuując sukces wszyscy biegacze mogą liczyć na skorzystanie z ubezpieczenia Generali w tym roku, zapewniające im maksymalne bezpieczeństwo podczas biegu. Podczas rejestracji uczestnicy mają możliwość zakupu zarówno ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków jak i w przypadku odwołania udziału.

Lasvit Ajeto
Lasvit przejął na własność huty szkła Ajeto w Lindava i będzie nadal obdarowywał zwycięzców biegów w kategorii kobiet i mężczyzn wyjątkowymi trofeami marki Lasvit Ajeto. RunCzech przyzwyczaił już do tych pięknych trofeów i jest szczególnie dumny ze swojego czeskiego pochodzenia. Dzięki biegom RunCzech te w 100% czeskie unikatowe szklane przedmioty będą miały okazję podróżować po całym świecie. Trofea dla zwycięzców biegów są produkowane przez czeską firmę projektowo-hutniczą LASVIT w ich hucie szkła w Lindava niedaleko Nový Bor. Huta szkła Lasvit Ajeto jest wieloletnim partnerem serii biegów RunCzech. „Podróż na szczyt może być usłana cierniami zarówno dla sportu, jak i produkcji szkła. Sukces w obu dziedzinach opiera się na dużej staranności, determinacji, cierpliwości i ciężkiej pracy. Cieszę się, że nasze szklane trofea nie będą stanowiły dla zwycięzcy kawałka przyjemnego zimnego szkła, ale będą również inspiracją i symbolem wyjątkowego czeskiego rzemiosła", ujawnia dyrektor Lasvit, Aleš Stýblo, który również bierze udział w biegach i nie zabraknie go w tym roku.

GEFCO
jest odpowiedzialny za wszystkie procesy logistyczne w biegach RunCzech - ciężarówki, chłodziaki, samochody dostawcze... Dbają o gromadzenie i wydawanie przedmiotów biura rzeczy znalezionych (Lost & Found) na biegach. Dyrektor generalny GEFCO Aleksander Raczyński, który również aktywnie uczestniczy w wielu biegach RunCzech, miał do powiedzenia kilka słów odnośnie planów dotyczących drugiego roku współpracy z RunCzech: „Logistyka biegów zawsze opiera się przede wszystkim na indywidualnych specyfikacjach, określających dokładny plan podróży i posiadających możliwość do szybkiego reagowania na nieoczekiwane sytuacje. Mamy to know-how. Oprócz logistyki imprez, od zeszłego roku jesteśmy jednym z krajów, w których GEFCO zapewnia również superszybkie usługi logistyczne, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tak jak w ubiegłym roku, jesteśmy gotowi do świadczenia kompleksowej usługi, na jaką zasługuje najwyższej jakości wydarzenie sportowe."

alt

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony