Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

TRIATHLON WROCŁAW - pierwsze takie wydarzenie sportowe we Wrocławiu!

Ruszyły zapisy na Triathlon Wrocław, imprezę, która 14 lipca do stolicy Dolnego Śląska, przyciągnie miłośników sportu z całej Polski. Dzięki ciekawym trasom i licznym atrakcjom towarzyszącym stanie się on jednym z najciekawszych wydarzeń sportowych tego lata.

Triathlon Wrocław odbędzie się 14 lipca w samym centrum Dolnego Śląska. Celem zawodów jest przede wszystkim popularyzacja tej dyscypliny sportowej, jak i miasta Wrocław. Uczestnicy rywalizować będą ze sobą na dwóch dystansach. Dystans 1/4 IM czyli: 950 m pływania, 45 km roweru, 10,5 km biegu. Dystans 1/8 IM czyli: 425 m pływania, 22,5 km roweru, 5,25 km biegu. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje dodatkowe oraz działania charytatywne.

Jak się zapisać?

Wziąć udział w Triathlonie może każdy, kto ukończył 15 lat, a jego stan zdrowia pozwala na wystąpienie w tego typu rywalizacji (w tym roku nie trzeba posiadać licencji zawodniczej). Zapisy prowadzone są wyłącznie za pośrednictwem formularza na www.triathlonwroclaw.pl, a liczba miejsc jest ograniczona. W kwalifikacji 1/8 IM może wystartować 500 uczestników, a w klasyfikacji ¼ IM 1200 zawodników. Każdy z nich otrzyma pakiet startowy, w którym znajdą się m.in.: komplet numerów startowych, bufety na trasie zawodów i w strefie finiszer, czepek pływacki oraz koszulkę, a po pokonaniu Triathlonu pamiątkowy medal. O kolejności zapisów decyduje data uiszczenia opłaty startowej.

- Pływanie w Odrze, trasa kolarska poprowadzona głównymi ulicami miasta i poza nim, a także trasa biegowa z widokiem na Ostrów Tumski sprawią, że wydarzenie to stanie się sportowym hitem tego lata! Dlatego radzimy, by nie odkładać zapisów na ostatnią chwilę, bo wolnych miejsc startowych
z dnia na dzień jest coraz mniej - mówi Tomasz Sakuta, główny organizator Triathlonu Wrocław.

Atrakcje dodatkowe

Lipcowym zawodom towarzyszyć będzie wiele dodatkowych działań. Przede wszystkim podkreślić należy charytatywny cel imprezy (w myśl zasady „STARTUJESZ - POMAGASZ"). Podczas zapisów można m.in. wesprzeć Triathlonową Akademię Młodzieży darowizną w kwocie 5 lub 10 złotych (lub wielokrotność tych kwot) - wystarczy wybrać dodatkową opcję podczas zapisów. Cała kwota zostanie przekazana na konto TAM, która jest jedyną na Dolnym Śląsku sekcją triathlonu szkolącą dzieci
i młodzież oraz przygotowującą do startów w zawodach triathlonowych na szczeblu krajowym
i międzynarodowym. W trakcie zawodów nie zabraknie też konkursów i licznych atrakcji dodatkowych dla kibiców i miłośników sportu w każdym wieku.
Organizatorami Triathlonu Wrocław są: Fundacja Pro Sport Pro Life oraz Platforma Sportów Wytrzymałościowych, które odpowiadają także za: Wrocławską Dychę, DASHRADE Run, Triathlon Mietków, Triathlon Zgorzelec oraz imprezy z cyklu duathlonowego.

Zapisywać można się na oficjalnej stronie zawodów: www.triathlonwroclaw.pl.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony