Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Kurtka do biegania adidas w pakiecie startowym 25. Volkswagen Prague Marathon

Biegacze, którzy zapiszą się na 25. jubileuszowy Volkswagen Prague Marathon znajdą w pakiecie startowym wyjątkowy prezent - kurtkę do biegania adidas z limitowanej kolekcji stworzonej specjalnie dla uczczenia jubileuszu praskiego maratonu. – Takiej kurtki nie będzie można kupić w żadnym sklepie, zostanie przekazana wyłącznie uczestnikom biegu – informują organizatorzy z RunCzech.

- Za każdym razem, gdy w tej kurtce wyjdziesz biegać w zimny dzień, przypomnisz sobie wszystkie emocje, które pojawiły się w Twojej głowie podczas finiszu na Volkswagen Prague Marathon 2019 i gdy jeden z naszych wolontariuszy zawiesił na Twojej szyi specjalny medal – mówi Carlo Capalbo, szef RunCzech. – Kurtka będzie częścią pakietu startowego, nie będzie wymagana jakakolwiek dopłata, aby otrzymać ten wyjątkowy prezent – dodaje.

alt

alt

Medal 25. jubileuszowej edycji praskiego maratonu będzie niezwykły. Na jego awersie znajdzie się zapis nutowy utworu „The Moldau" (po czesku „Wełtawa") napisanego przez znakomitego czeskiego kompozytora Bedřicha Smetanę. Melodia przywodzi na myśl przepływ rzeki Wełtawy, której początek dają dwa małe źródła bijące w czeskich lasach. Te źródła łączą się i stają się potężną rzeką, która płynie do Pragi.

alt

alt

Utwór „Wełtawa" to drugi z sześciu poematów symfonicznych zamieszczonych w cyklu „Moja ojczyzna". Przy jego dźwiękach biegacze ruszają na trasy wszystkich biegów organizowanych przez RunCzech. Utwór symbolizuje rzekę biegaczy przekraczających bramę startową. Umieszczając zapis nutowy utworu Smetany na maratońskim medalu organizatorzy chcąc uczcić 195. rocznicę urodzin kompozytora.

alt

Z praskim maratonem nierozerwalnie związana jest historia legendarnego czeskiego biegacza Emila Zátopka, który na Igrzyskach Olimpijskich w Helsinkach w 1952 roku zdobył złote medale w biegach na dystansie 5 000 m, 10 000 m i maratonu. Zátopek był zaangażowany w organizację premierowej odsłony Prague Marathon w 1995 roku.

alt

Zapisy na 25. Volkswagen Prague Marathon i pozostałe biegi RunCzech prowadzone są na tej stronie. Ponieważ na liście startowej znajduje się już ponad 7 tysięcy zapisanych pakiet startowy kosztuje obecnie 110 euro. Warto nadmienić, że pierwszych 3,5 tysiąca rejestrujących się na praski maraton zapłaciło za wpisowe 60 euro.

alt

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony