Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

ASICS informuje że Gary Raucher porowadzi nową organizację komunikacji opartą na Kategoriach.

Organizacja ta skupia się na napędzaniu wzrostu w zakresie biegania, sportów halowych i lifestylu w regionie EMEA. Jako wiceprezes wykonawczy, Gary poprowadzi marketing, merchandising i politykę produktową w całym regionie.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu marketingowemu Gary ma udokumentowane osiągnięcia w zakresie transformacji i rozwoju biznesu. Jako znakomity szef marketingu Gary jest uznawany za lidera w budowaniu silnych marek globalnych i rozwijaniu innowacyjnej komunikacji.

Przed dołączeniem do ASICS, Gary był współzałożycielem strategicznej firmy doradczej ds. Rozwoju brandów współpracującej z markami w celu opracowania strategii marketingowych opartych na wiedzy, napędzających konsekwentne działania marketingowe i budujących światowej klasy możliwości marketingowe. Gary stał na czele globalnych działań marketingu w TomTom oraz w Philips. W obu rolach kierował programami transformacji marketingowej, które przyspieszyły rozwój firmy.

Alistair Cameron, CEO ASICS EMEA, skomentował: "Gary jest bardzo doświadczonym liderem marketingowym z wybitnymi osiągnięciami w budowaniu globalnych marek. Wraz z Garym prowadzącym naszą nową organizację kategorii, jestem przekonany, że przyspieszymy nasz przyszły rozwój. Ostatnie zmiany, które wprowadziliśmy w naszej organizacji, umożliwią nam kierowanie strategiami specyficznymi dla kategorii i przyjęcie bardziej holistycznego spojrzenia na rynek.

alt

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony