Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Jaworzno 15 km i 9 km - ruszają zapisy !!!

Zbliża się jedna z większych imprez biegowych w południowej Polsce - 24. Międzynarodowy Bieg Uliczny na dystansie 15 kilometrów w Jaworznie, który w bieżącym roku odbędzie się 31 sierpnia. Od 1 marca ruszają zapisy do jaworznickiej piętnastki. Zawodnicy, którzy obawiają się dystansu 15 km będą mogli wybrać krótszą trasę- organizator przygotował dziewięciokilometrową trasę rekreacyjną. Zawodnicy na obydwu dystansach wystartują ze startu wspólnego i razem przebiegną pierwsze 5 km.

Całe zaplecze biegu podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach zostanie zlokalizowane na Stadionie Miejskim „Victoria" przy ul.Krakowskiej 8. Stadion piłkarski z trybunami na 7000 miejsc zostanie w całości oddany biegaczom i ich kibicom. To miejsce i możliwości związane z tak dużą przestrzenią przypadły do gustu uczestnikom imprezy. Biegacze chwalą usytuowanie startu i mety z dala od ciasnego, miejskiego otoczenia oraz wypoczynek po biegu na zielonej murawie . Zgłoszenia do biegów będą przyjmowane poprzez stronę www.datasport.pl, www.mckis.jaw.pl i www.maratonypolskie.pl. W naszym biegu limit biegaczy został ustalony na 800 osób na dystansie 15 km i 200 osób na dystansie 9 km. Jeśli chcesz mieć zapewniony start- wraz ze zgłoszeniem elektronicznym wnieś opłatę startową.

Opłata startowa, stosowana w obydwu biegach jest jedną z najmniejszych w Polsce wynosi zaledwie 40 ,-zł., i obowiązuje do dnia 23 sierpnia 2019r. Po tym terminie opłata wynosi 60,- zł., i można ją uregulować jedynie w dniu imprezy, w biurze zawodów. Za pełne zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego i uregulowanie opłaty startowej. Opłatę startową należy wnieść drogą elektroniczną on-line jako finalizacja zapisu do biegu.

Zapraszamy również biegaczy do udziału w 13. TAURON Triathlonie „Stalowy Sokół", który odbędzie się 24 sierpnia. Dystanse 400 m pływania, 10 km jazdy rowerem i 3 km biegu są w zasięgu każdej wysportowanej osoby. Triathlon to niesamowita przygoda i bardzo ciekawe urozmaicenie startów dla potencjalnego biegacza.

Jaworzno Triathlon ma swój niepowtarzalny klimat i bajkową scenerię pięknego zalewu i okolicznych sosnowych lasów. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie www.mckis.jaw.pl. Ilość miejsc z przyczyn technicznych ograniczona do 250 osób.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony