Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Runmageddon Camp by Itaka czyli wakacje dla aktywnych

Organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami Runmageddon oraz Biuro Podróży Itaka zaproponowali nową, innowacyjną formę aktywnego wypoczynku. Specjalnie dla osób szukających ciekawych pomysłów na wakacje przygotowali ofertę Runmageddon Camp by Itaka, która łączy w sobie pobyt w egzotycznym kurorcie z treningiem przygotowującym do Runmageddonu.

Od marca br. osoby, które podczas urlopu chciałby połączyć odpoczynek z aktywnością fizyczną znajdą w ofercie Runmageddonu nową, innowacyjną ofertę. RMG Camp by Itaka to propozycja siedmiodniowych pobytów w najpiękniejszych zakątkach świata połączonych z treningiem przygotowującym do pokonania Runmageddonu.

- Patrząc na rosnąca popularność Runmageddonu widać, że Polacy coraz chętniej podejmują się sportowych, niecodziennych wyzwań. Dlatego też razem z Biurem Podróży Itaka stworzyliśmy ofertę wakacji dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko odpoczynku w pięknym miejscu. Z jednej strony proponujemy im urzekające widoki, komfortowy hotel i dostęp nadmorskich plaż. Z drugiej zapraszamy ich do wspólnego treningu, który pozwoli zadbać im o formę. - mówi project manager Maciej Samokar.

Wakacyjną ofertę Runmageddon Camp by Itaka wyróżnia możliwość uczestniczenia w specjalnie opracowanym treningu przygotowującym do pokonania Runmageddonu. Każdego dnia pobytu, wczasowicze będą mogli wziąć udział w zajęciach sportowych. Razem z trenerem Runmageddonu Tomaszem Żakiem będą przygotowywać się do do startu w tym popularnym biegu przeszkodowym. Zadbają o swoją kondycję, sprawność fizyczną, poznając elementy treningu siłowego, obwodowego czy szybkościowego. Treningi odbywać się będą rano i wieczorem. Podczas nich trener Runmageddonu zapozna uczestników z tajnikami przygotowań do udziału w ekstremalnym biegu. Zaprosi do wspólnej, sportowej zabawy w pokonywanie przeszkód oraz nauczy, jak odżywiać się oraz właściwie suplementować dietę.

- Nasza wspólna przygoda będzie pełna ciekawych sportowych wyzwań w pięknych okolicznościach przyrody. Będziemy, jak na Runmageddonie biegać, skakać po plaży, pokonywać wody ciepłego morza i przeróżne naturalne przeszkody, jakie spotkamy na swojej drodze. Nauczymy się jak właściwie rozciągać się po ukończonym treningu oraz jak dbać o swoją dietę. - mówi trener Tomasz Żak.

W dniu 1 marca na polski rynek turystyczny trafi pierwsza oferta aktywnych wakacji z Itaką i Runmageddonem. Obejmie ona swoim zakresem siedmiodniowy pobyt w Bułgarii w pięciogwiazdkowym hotelu Barcelo Royal Beach, wyżywienie, ubezpiecznie oraz przeloty samolotem. Więcej informacji o Runmageddon Camp by Itaka znaleźć można na stronę : https://www.runmageddon.pl/imprezy/rmg-camp-by-itaka-bulgaria-04-06-2019

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony